Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy embernek hogy lehet...

Egy embernek hogy lehet magánélete teljes állás mellett ? Egy teljes állás teljes embert kíván, de közben ott a család is, vagy párkapcsolat. Akik 3 fronton harcolnak, hogy érik el, hogy munkában, és magánéletben is 100 %-osan topon legyenek ??

Figyelt kérdés

2021. jan. 13. 19:57
A kérdező szavazást indított:
Igen, lehet, egyik a másikat nem befolyásolja
Nem lehet, egyik a másik rovására fog menni
28 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%
Abszolút megoldhato. Szervezés kérdése. Gyerek mellett 8 órában dolgozom, jut idő a családra is, a munka is belefér, és szabadidőm is van a háztartás mellett is.
2021. jan. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%
Aki mentálisan fitt annak megy. Különben nem lennének családok se semmi csak a munka a világon. Férjem mostanába 9 10 órát dolgozik, mert épp 2 helyett kell neki, haza jön besegít a gyerekekkel, megcsinálja a ház körüli kinti munkát ha van, és még most házat ia újítunk fel amit hétvégente csinál apukámmal és apósommal. Nem tudom, hogy csinálja de én már 100x kinyúltam volna. És tök jól elvan, ha mondom neki, hogy pihenjen azt mondja nem, mert az unalmas. Egy örök mozgó.
2021. jan. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%
Tökéletesen összeegyeztethető. Nem is értem, hisz szinte mindenki dolgozik és él is mellette. Ez maga az élet, mindenki ezt csinálja. Persze mindig vannak kivételek, de az átlag azért megugorja ezt a feladatot tapasztalataim szerint
2021. jan. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
De nem aprózódik el így a figyelem, energia ?
2021. jan. 13. 20:11
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
4. De megosztódik a figyelem és az energia, de attól még el tudja végezni a munkáját, mert amikor ott van akkor csak arra koncentrál. Amikor meg haza megy akkor csak az otthoni dolgokra.
2021. jan. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Na de nincs olyan, hogy valaki a (rossz) magánéletét beviszi a munkahelyre, vagy a munka, főnök, kolléga stb.. úgy kiidegeli, hogy a családon veri le a balhét ?
2021. jan. 13. 20:19
 7/30 anonim ***** válasza:
73%
Én 8 óránál többet senkit sem engednék dolgozni!
2021. jan. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
7: Szerintem a 8 óra is sok, a 6 óra lenne normális. Nem normális, hogy valaki a fél életét a retkes munkahelyen retek emberekkel tölti le !
2021. jan. 13. 20:22
 9/30 anonim ***** válasza:
50%

Én inkább azt a kérdést tenném fel, hogy hogy nem lehet valakinek magánélete ilyen korrekt munkaidővel... Egyébként meg egyáltalán nem a fél életed, hanem a fél életed harmada kb. Szóval nem kell túldramatizálni. Más ügyeletezik, 12 órázik, esetleg munka mellett edz és/vagy tanul, aztán mégis tud időt fordítani a barátaira, párjára. Ja, hogy ő akar? Hát az más dolog...



Például amíg ezt a szart nyomkodod, addig is simán lenne időd a magánéletedre.

2021. jan. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
9: Látom, megy a személyeskedés... Szerintem igenis a munka lehet kimerítő, felbosszantják stb... És akkor a család bánja, mert rajtuk vezeti le. Akárhogyis, szerintem embertelen ez.
2021. jan. 13. 21:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!