Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az amit nem szerettek a...

Mi az amit nem szerettek a feministákban?

Figyelt kérdés

2021. márc. 11. 18:46
1 2 3
 1/23 Sunshinedoll ***** válasza:
61%
Én azt, hogy egyenjogúságot akarnak, mikor szerintem a női világuralom sokkal jobb lenne.
2021. márc. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
35%

Semmit nem szeretek bennük, csak ártanak a normális nőknek is.

N

2021. márc. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
28%
Idejétmúlt még mindig a nők elnyomásáról beszélni egy olyan korban, amikor ki van nyalva a fenekük minden téren. Innentől már nem az egyenlő esélyekről van szó, hanem arról, hogy olyat is megkapjanak, amit nem érdemelnek meg.
2021. márc. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
34%
Például, amikor egy leszbikus feminista előadja, hogy neki mennyire semmi szüksége a férfiakra, miközben férfi hímivarsejt által megfoganva, férfiak által kifejlesztett elektronikai eszközön, férfiak által alkotott szólásszabadság szerint, férfiak által épített házban teszi mindezt, miután hazajön a férfiak által vezetett cégétől a férfiak által tervezett és összeszerelt autójával... :)
2021. márc. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
37%

4: 5*


(írom ezt nőként... :) )

2021. márc. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
32%

4.

+Még ő magyaráz az egészséges kapcsolatokról,és semmi értéket nem tesz a kapcsolatba,csak a sggét,és magyaráz,hogy csak kihasználják,és minden ötlethez amit a férfi mond szkeptikusan áll. Pozitív ember elvégre nem gondolkozik úgy,hogy a férfiak rosszak. Bezzeg akkor kellünk,ha nem indul a kocsi...

2021. márc. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
#5: Én pedig irulok-pirulok. :)
2021. márc. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
44%
Én is nő vagyok: ha annyira egyenjoguak akarnak lenni, akkor közúti munkáknál miért nincsenek...?:)
2021. márc. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
51%
Én csak azokat nem szeretem, akik csak addig hangoztatják az egyenjogúságot, amíg csak a jóból vennék ki a részüket ezáltal, vagyis például ők is lehessenek bármilyen foglalkozásúak, de ugyanezek például egyből megsértődnek, ha egy férfi nem nyitja ki nekik az ajtót, kikérve magának, hogy ő nő, és megilletné az udvariasság. Ez csak egy példa, és hozzáteszem, több nő ismerősöm szerencsére nem ilyen, de már találkoztam ilyenekkel.
2021. márc. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Sunshinedoll ***** válasza:
84%

#9

Gyors kérdés: Az illemnek és jómodornak mi köze az egyenjogúsághoz? :D Merszerintem semmise.

2021. márc. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!