Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az amit nem szerettek a...

Mi az amit nem szerettek a feministákban?

Figyelt kérdés

2021. márc. 11. 18:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
21%
A feminácik olyanok, mint az lgbtqdxyz. Ha nem beszélnek róluk ötpercenként, idegrohamot kapnak és elkezdenek provokálni. Le kell szarni őket.
2021. márc. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
71%
Azt, hogy egyet sem ismerek a való életben :(
2021. márc. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
70%
A szélsőségesek nem feministák.
2021. márc. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
33%

Azt, hogy nem tudják elfogadni, hogy nő és férfi sosem lesz egyenlő. Elég csak a testfelépítésre gondolni, a fizikai terhelésre, állóképességre stb.

Azzal viszont maximálisan egyet értek,hogy a nőknek is ugyanannyi fizetés járna mint egy férfinak ha ugyanazt a pozíciót töltik be.

2021. márc. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
83%
"Azt, hogy nem tudják elfogadni, hogy nő és férfi sosem lesz egyenlő. Elég csak a testfelépítésre gondolni, a fizikai terhelésre, állóképességre stb." - A feminizmusnak nem célja, hogy férfi és nő EGYENLŐ legyen. Az egyenJOGÚSÁG nem ezt jelenti.
2021. márc. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
20%
Kit érdekel? Mindegyik frusztrált, ocsmány, bszatlan rém.
2021. márc. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Sunshinedoll ***** válasza:
82%

#14

Szerintem te fogalomzavarban vagy, az egyenjogúság és egyenlőség nem azonos dolgok.

Szerintem egy feminista sem cáfolja azt, hogy általánosságban véve a férfiak fizikailag erősebbek, és szerintem egy feminista sem fizikai egyenlőségre vágyik kifejezetten :)


Az állóképesség meg nincs összefüggésben a fizikai erővel, így egy nőnek simán lehet olyan jó az állóképessége, mint egy férfinak, sőt egyes tanulmányok szerint még jobb is.

2021. márc. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
9%
Sose vallja be egy szélsőséges hogy az lenne. Egyébként meló...mi dolgozunk,de nekik van joguk vinni mindent házasság végénél... Ja,hogy mindig a férfi hibája egy kapcsolat bukása. Ja,hogy én keményebben dolgozok,és akkor én vagyok az,akit le lehet nézni,hogy lusta disznó,mert elfáradt péntekre már. Aha. Érdekes. Vannak ellenpéldák,a nők is dolgoznak fizikai melót,de neki inkább az a meló kell,hogy egy irodában osztja az észt,csak a gáz,hogy van ilyen,létezik jó fizu ,stb,nekem ilyen melóm van,embereken segítek mindenhogyan. Legyen ez egészség,lélek,stb. Én meg is érdemlem a jó fizut. Én tanulok órákat,és csinálom. De egy nő nem akar keményen dolgozni. Ha egyenjogúságot akar,az azt jelenti,hogy részesedni akar valamiből. Munkából nem akar egyenjogúságot. Akkor meghagyja neked jófejségből a munka nagyrészét,mert a férfi egy robot,aki kifáradhatatlan,és munkagép. De ennek az energiának egy részét se tudják elképzelni. Lehet,hogy van több izom rajtunk,de mi ezt ki is használjuk jó esetben. Nekünk is vannak személyiségzavaraink, mert a nőnek ilyen kell,olyan kell...A nőknek pedig testképzavaruk van. De nekünk se könnyebb. A munka nem csak fizikai. Igenis vannak tervek,stb,amiért tenni,tanulni kell. De jobb a körmösnél lenni...
2021. márc. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Az 5. válaszolót miért nem tudom értékelni a zöld piros jelekkel, nektek működött?
2021. márc. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
8%
19 Fölösleges engem is lepontoztak ígyis meg úgyis. Senkit nem érdekel. Valaki sír a monitor mögött,mert nem megerősítést kapott,hanem kimondták az igazat,és ő ezt nem tudja értelmezni,feldolgozni,mert nem logikusan gondolkodik,hanem az érzelmeivel.
2021. márc. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!