Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem félelmetes, hogy léteznek...

Nem félelmetes, hogy léteznek olyan emberek akik hisznek az olyan dolgokban mint az ezoteria?

Figyelt kérdés

Bevallom nincs az ismerősöm körömben ilyen, de itt az oldalon van Ezotéria témakör és sok kérdés és válasz is.

Megdöbbentő mennyi ilyen ember van és nekem ez félelmetes!


2021. márc. 12. 11:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
29%
Viszont elismerem, valóban nehéz elfogadni, hogy hús-vér gépezetek vagyunk, így nincs is gond azzal, hogy saját hitrendszert alakítunk ki, ami értelmet ad az egyébként 'értelmetlen' életnek. A hit természetes velejárója az intelligenciának, hisz a (relatív) alsóbbrendű állatok nem hisznek sem Istenben, sem más, hasonló baromságban. De azért azt állítani, hogy a tudomány téved ebből a szempontból, nagyon szürreális.
2021. márc. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
31%
De igen, rémisztő, mennyi ostoba ÉS gyenge ember látezik, akiknek ilyesmire van szüksége a lelki békéhez. Bár a vallások megléte 2021-ben még rémisztőbb, az ezotéria legalább általában csak ártalmatéan baromság, míg a vallás a bolygó rákja.
2021. márc. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Ezt én se értem, miért nem mindegy neki. Lehet azt mondták neki isten elítéli a búzàkat, azt be idegesedett. Xd
2021. márc. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
xD
2021. márc. 12. 12:26
 15/23 anonim ***** válasza:

Attól függ melyik részéről van szó.


A Hold igazából egy ősi halálcsillag?" "Melyik a leghelyesebb fiú csillagjegy?"

"Mi lehet a lelki oka annak, ha egy házban vizes a fal? "



Na az a durva, hogy az ilyeneknek még szavazati joguk is van. :/

2021. márc. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
49%
Nekem is fura,hogy a 21. században az elméletileg "felvilágosult" ember hisz istenben. Hát nekem ez sokkal rémisztőbb mint az ezotéria. A pedofil,álszent papokat meg egyenesen ki nem állhatom. Hihetetlen egy banda,akik a vallás jegyében hány millió ember halálát okozták. A hideg kiráz,ha csak be kell lépnem egy templomba.
2021. márc. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
49%

16

De a vallásos ember általában neveltetés miatt hívő. Az ezotériában hívő ember pedig önszántából lesz buta. Van különbség a kettő között: a vallás előbb-utóbb kihal, de az internet terjedése miatt sokkal több ezotériában hívő ember lesz.

2021. márc. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

#17 Mert téged az miért zavar ha valaki hisz például a Nagyláb, avagy "Bigfoot" létezésében?


Mai napig kutatnak ilyen lények után tudósok is.


Nyilván a laposföld-hívőket én sem tudom megérteni de azért nem mindenki buta csak azért mert hisz valaminek a létezésében ami tudományosan nincs bebizonyítva.

Ugyanez a helyzet a szellemekkel és a földönkívüliek esetén is.

2021. márc. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
49%

18

Szóval miért probléma számodra, ha valaki Isten létezésében hisz? Mert a 16. válaszodban erről beszéltél. Nagyláb, Isten és a szellemek létezésére ugyanannyi bizonyíték van: nulla.

2021. márc. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
#19 Első válaszom itt, a többit nem olvastam el csak a tiedet
2021. márc. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!