Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Látatlanban mit gondolnátok...

Látatlanban mit gondolnátok egy ilyen fiatalemberről?

Figyelt kérdés

- Állandóan azzal vagyok elfoglalva, mit gondolnak mások, illetve hol állok a barátaimhoz képest

- állandóan keresem mindennek az értelmét, mindig a "nagy képet" akarom látni

- bármibe tervezek fogni, mindig haszonelvűen gondolkozom, mindig az érdekel, hogy minek mi a konkrét megtérülése, hova fogok vele jutni, és ezért általában le is értékelem helyben

- nagyon erős bennem a szégyenérzet

- félek a nehézségektől (pl. kemény tanulás, kemény munka, kemény sport), félek, hogy kudarc lesz, ha megpróbálom, vagy nem fogja megérni

- általában a félelmeim és nem a reményeim irányítanak nagy döntések meghozatalakor

- nincs "egy nagy szerelmem", hanem pár évente más kezd el érdekelni. Sok mindenhez értek felszínesen, nagyon széles a tudásom, de semmiben sem nagyon mély. De ha egyszer valami komolyan elkezd érdekelni, akkor meg tudom találni azokat az embereket és helyeket, amik ahhoz kellenek, hogy elérjem, amit akarok

- nagyon vágyom az elismertségre és ezzel együtt úgy érzem, hogy a középszerűség maga a halál


- több felsőoktatási képzést hagytam azért félbe, mert nem akartam igazán, vagy úgy éreztem, nem fogok vele sokra menni, és azt remélve, hogy majd megtalálom az "igazit" érettebb fejjel, és abba mindent beleteszek. Jelenleg is ebben az állapotban vagyok. Hasonlóan alakultak az ismerkedési, párkapcsolati dolgaim is.


2021. márc. 13. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs önbizalmad.
2021. márc. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Komolytalan. Több pont is ellentmond egymásnak
2021. márc. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mi mond ellent egymásnak?
2021. márc. 13. 20:51
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

megfelelési kényszeres, lusta és nem ismeri az alapvető szocializációs létrát, ezért fél is tőle.


pedig egyszerű.

sima példával.

lemész a konditerembe és elkezdesz fekvenyomi a rúddal.

1 hét múlva már teszel rá 2db 5 kilóst, 1 hónap múlva 2db 10 kilóst stb.

a világon minden cselekvésben hasonló a fejlődési ütem.

csajozás, munka, bunyó, szócsata, stb mindenben a gyakorlás az ismétlés és a rutin dönt.

2021. márc. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy még végigolvasni is unalmas volt. Te magad vagy a középszerűség mintapéldája...
2021. márc. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Látatlanban azt mondom, hogy rossz kérdést tettél fel. Egyáltalán nem kérdezted, mit tehetsz magadért.
2021. márc. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy hosszú távú, nemes cél biztos segít rendezned magadat.
2021. márc. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!