Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez apa komplexus?

Ez apa komplexus?

Figyelt kérdés
Apámmal sosem voltunk joba. Folyamatosan bántalmazott testileg, lelkileg (az utóbbi rendszeres volt nagyon) Voltak napok amikor olyan jofej volt és szerettem, de az ritka volt mint a fehér holló. 20 éves koromra azért eléggé észrevettem magamon hogy nagyon durván az idősebb férfiakhoz vonzódom. Volt velem egykoruval is kapcsolatom, de nem tartós illetve 17 évesen egy másfél éves egy akkor 20 éves fiúval. És ugy hogy egy jo ideje nincs senkim kezdem érezni hogy nekem egy idősebb férfi lesz az igazi. Ilyen 31-45-ig kb az a korosztály ami leginkább felkelti a figyelmemet.
2021. márc. 14. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Mondjuk, de ne aggódj elég gyakori:D
2021. márc. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14%
Igen. Neked semmi dolgod egy 31-45 évessel, kislány vagy hozzájuk képest.
2021. márc. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Olyasmi, de inkább hidd el, vannak normálisak a te korosztályodban is.
2021. márc. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%

Igen, valószínű.

Érdemes azon elkezdeni agyalni, hogy kb. mennyi az a korkülönvség, ami gyerekvállalás szempontjából még nem probléma, de neked is megfelel. Pl a 10 év az még okés lehet simán.

2021. márc. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!