Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek vonzó ha egy lány...

Szerintetek vonzó ha egy lány (vagy fiú) több nyelven beszél? (Főleg fiúktol kérdezem)

Figyelt kérdés
Ha például otthon nem is beszél magyarul, csak más nyelven? Vagy inkább visszataszító? Csak mert engem ezért sokszor kizártak a többiek (oviban, általánosban) mert hogy ilyen "keverék" vagyok. De kb minden felnőtt azt mondja hogy mekkora előny stb. ( Most már 5-ös vagyok magyarból)

#nyelv #keverék #Több nemzet
2021. márc. 15. 00:43
A kérdező szavazást indított:
Szerintem vonzó
Visszataszító
37 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
A tudás sosem visszataszító.
2021. márc. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem nagyon király, van egy olyan mondás, hogy ahány nyelvet beszélsz, annyi személy vagy. Én beszélek két idegennyelvet felsőfokon, és valóban tágul ettől nem csak a világképem, de a szóhasználatom is, teljesen ösztönösen használok angol vagy francia kifejezéseket :D
2021. márc. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Nálam semmit nem befolyásol, hogy milyen nyelveken beszélnek mások. Pedig nyelvész végzettségem van, tolmácsként dolgozom, és mindig is érdekeltek az idegen nyelvek.
2021. márc. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Nálam nem döntő szempont, hogy beszél-e nyelveket.


27/f

2021. márc. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha több nyelven tudsz beszélni, az előnyödre válhat az élet számos területél, de nem foglak tőle szexibbnek találni, sem kevésbé szexinek.

"Ha például otthon nem is beszél magyarul, csak más nyelven?"

Ez mit jelent? A párodnak, aki magyar anyanyelvű és aki magyarul szereti kifejezni magát a leginkább, a saját otthonában idegennyelven kéne megszólalnia, ha összeköltözne veled?

2021. márc. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
A semleges válaszlehetőség kimaradt. Mi lenne bent olyan nagyon vonzó? De hogy taszító azt meg pláne nem értem..
2021. márc. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%
Én ha találkoznék egy külföldi csajjal,mondjuk a Szigeten,azt mondanám neki amit Lukács Laci is,hogy a nyelvemmel majd megmutatom neked,hogy beszélgetni másképp is lehet.
2021. márc. 15. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
Eleg buta ember az, aki emiatt elítéli a másikat. Én is beszélek még angolul, meg egy kicsit németül, de mifelénk ez majdhogynem alap. Sőt, kicsit rossz érzés, hogy húgomnak németből is van C1es nyelvvizsgája, nekem meg csak B2 - bár én ki nem állhatom a németet.
2021. márc. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
41%
Egyébként otthon milyen nyelven beszéltek?
2021. márc. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%

Aki direkt más nyelven beszél, mint egy adott közegben mindenki az szerintem visszataszító, nagyképű viselkedés.

Viszont, felnőttként, a munka világában abszolút előny, megsüvegelendő, ha valaki több nyelven is meg tudja értetni magát normális szinten.

2021. márc. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!