Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek vonzó ha egy lány...

Szerintetek vonzó ha egy lány (vagy fiú) több nyelven beszél? (Főleg fiúktol kérdezem)

Figyelt kérdés
Ha például otthon nem is beszél magyarul, csak más nyelven? Vagy inkább visszataszító? Csak mert engem ezért sokszor kizártak a többiek (oviban, általánosban) mert hogy ilyen "keverék" vagyok. De kb minden felnőtt azt mondja hogy mekkora előny stb. ( Most már 5-ös vagyok magyarból)

#nyelv #keverék #Több nemzet
2021. márc. 15. 00:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
1%
Aki tul konnyen tanul nyelveket, az nem eleg hazafias, ezert utalom. Egy igazi magyar, az nem akar nyelvet tanulni, csak ha nagyon nagyon muszaly.
2021. márc. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
81%

11

Neked a magyarral kellene kezdened. :)

2021. márc. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
71%
Közömbös. Nem attól lesz az számomra, aki.
2021. márc. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szimpatikus, mindenképpen hozzáad az illető személyiségéhez. Szóval vonzó.
2021. ápr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
73%
A szerelem, parkapcsolat nem allasinterju. Nem erdekel. Se nem vonz, se nem taszit. Egy afrikai safarin egyszer tok jo lehet, ha jol tud franciaul, de hogy ez beleszamitson a vonzalomba...
2021. ápr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!