Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megőrülök hogy nem vagyok...

Megőrülök hogy nem vagyok gazdag mi csináljak? Fogadjam el magam így?

Figyelt kérdés
Okos nem vagyok sajnos, nincs semmi különös kepessegem. De akkor is el akarom érni. Egyszerűen megőrülök hogy nem vagyok az, nem akarok másnak dolgozni kevés bérért. Talán ebből a bitcoinbol gazdag lehettem volna de erről is le csusztam. Ebből még egy felnotas is meg tudott gazdagodni ha jókor vett. De én sajnos nem vettem régen fillérekért, azt se tudtam létezik. Még idegesebb vagyok. Mit tegyek?

2021. márc. 15. 22:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

#10#: "Nem a halált könnyíti meg a vagyon, hanem az életet."


Nem igazán értem!!! Sehol nem írtam ilyet, hogy a vagyon a halált könnyíti meg!!! Honnan vetted ezt a félreértelmezést és butaságot???


#10#: "Sokkal több lehetőséget ad arra, hogy kiegyensúlyozott és egészséges legyél."


#7#: "Tény, hogy könnyebb az élet és a megélhetés, ha van pénzed és anyagi tőkéd..."


Én is ezt mondtam, hogy pénzel könnyebb az élet, viszont nem lesz tőle az ember boldog sem kiegyensúlyozottabb!!!


Azt Isten biztosítja az által, hogy bizonyságot ad az ember szívébe és értelmébe arról, hogy Ő létezik és az élet örök és a testi halállal nem szűnik meg a lét állapot és van bűnbocsánat és feltámadás stb.


#10#: "Nem áll szemben a lelki értékekkel, sőt,..."


A vagyonosság, pénzbeni gazdagság igenis szemben áll a lelki értékekkel, erre számtalan élet tapasztalat van és nem is kell visszamenni a Bibliához ennek bizonyítására, hiszen maga az élet tanúsítja ezt!!! Egyébként pedig a Biblia számtalan szembeállítja a kettőt, e világi vagyonosságot, pénzbeni gazdagságot és a lelki, szellemi gazdagságot!!!!!!

2021. márc. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

#11

"Mit kezd a vagyonával halála után???? Semmit!!!"


Erre reflektáltam. Minek legyünk egészségesek akkor? Mit kezdünk az egészségünkkel a halálunk után?


"A vagyonosság, pénzbeni gazdagság igenis szemben áll a lelki értékekkel, erre számtalan élet tapasztalat van és nem is kell visszamenni a Bibliához ennek bizonyítására, hiszen maga az élet tanúsítja ezt!!!"


Kinek az élete - csak az itt a kérdés. Ugyanis számtalan tisztességes, jólelkű. ámde vagyonos ember van.


"Egyébként pedig a Biblia számtalan szembeállítja a kettőt, e világi vagyonosságot, pénzbeni gazdagságot és a lelki, szellemi gazdagságot!!!!!!"


Add meg a császárnak, ami a császáré, és Istennek, ami az Istené!

Ha nem kevered a kettőt, akkor mind a kettő rendben van.

2021. márc. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
72%

Mond meg nekem kedves kérdező miért választottad az Isten kategóriát? És ha azt választottad imádkozol-e érte?


Hihetetlen ami történt. Egyszer azért imádkoztam, hogy Németországban dolgozhassak. A nővérem segítségével egy éven belül Németországban dolgoztam az ő munkahelyén.


Az akkori havi fizetésem négyszeresét kerestem meg hat nap alatt.


Nekem az a tapasztalatom, ha Istent szolgálom, akkor megad nekem mindent amit kérek. És ha nem kérek, akkor nem is változik a helyzetem.

2021. márc. 21. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!