Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen jelző illik a legjobban...

Milyen jelző illik a legjobban egy ilyen pasi viselkedésére?

Figyelt kérdés

Leírom hogy miket tapasztaltam vele (ismerkedtem, kavartam vele sokáig)

Azokat írom le hogy hogyan viszonyult hozzám ezidő alatt.

vonzódunk egymáshoz, de mindig összeveszünk pár napon belül valamin

- ha nem akarom azt csinálni amit ő, azt rögtön hisztinek veszi

- folyton analizálgat, olyan tulajdonságokat mond rám, ami egyaltalan nem vagyok

- folyamat dicséri magát kicsit rejtett módon, a pénzével, vagy hogy milyen sikeres, pedig én sose veszem fel ezeket, nem adom alá a lovat

- okosabbnak/bölcsebbnek érezteti magát nálam, ezért pár elvétett kivetellel mindig neki van igaza szerinte


2021. márc. 16. 01:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
egoista
2021. márc. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Nárcisztikus személyiségzavar bántalmazással.
2021. márc. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
#2 hajszálpontos. Illetve elég gyenge lehet mentálisan meg az egója is borzasztó sérülékeny lehet ha mindenáron mindig mindenhol az istent kényszerül játszani. Az ilyeneket sajnálom amugy.
2021. márc. 16. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

Valamiert nagyon gyengenek, kevesnek erzi magat, ha ennyire kompenzalnia kell. Probal fogast talalni, valamilyen gyengeseget feltarni a masikban, hogy kevesbe erezze magat hatranyban.


Persze jo lenne megbeszelni vele, a lelkiproblemajat, de valoszinuleg pusztan a tema felvetese is, olyan torest okozna az egojaban, az hogy kiderult, hogy leleplezodott, hogy azonnal megszakitana a kapcsolatot. Ezt csak lassan nagyon ovatosan lehetne.

2021. márc. 16. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Persze jo lenne megbeszelni vele, a lelkiproblemajat, de valoszinuleg pusztan a tema felvetese is, olyan torest okozna az egojaban, az hogy kiderult, hogy leleplezodott, hogy azonnal megszakitana a kapcsolatot."


Ez komoly???... Mesélsz erről?

2021. márc. 16. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!