Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell sok eü dolgozónak,...

Miért kell sok eü dolgozónak, még fiatal rezidens orvosoknak is bunkó, szemét módjára viselkedni?

Figyelt kérdés

Párom volt bent most kórházban és fiatal orvosok is, eü dolgozók is olyan bunkó szemét módjára viselkedtek hogy egyszerűen saját felelősségre eljött onnan..

Ha ennyire nem bírják az embereket miért ment erre a szakmára? Nem tudta előre hogy sok lesz a beteg és kevés pénze lesz? Miért nem ment bankárnak?


2021. márc. 16. 18:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%
Ba igen, és ezeknek tapsoltak.
2021. márc. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Mert ezt tanítják nekik. Amúgy nem tudom, talán mert sokat kellett/kell tanulniuk, kevés pénzt kapnak. Ők is emberek, és túlhajszoltak, lehetnek magánéleti gondjaik is. Ezt le kell vezetni valamin/valakin. Amúgy én is tapasztaltam, de vannak rendes eü dolgozók is, ők a kivétel.
2021. márc. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
azért, mert sok évet elcsesztek az oktatásban azért, hogy közel 30 évesen minimálbért kereshessenek heti 124 órában
2021. márc. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
46%

Kedves eü-s dolgozó olyan mint a fehér holló szóval ritka.

Sbo-n bemutatkoztak nekem is úgy rendesen🤭🤭Megkérdezte az ekg-t végző kedves nővér hogy miért vagyok rosszul szombat este ilyen csinos ruhában?Szerinted?😋😋Világom nem tudtam annyira szédültem és minden bajom volt de ő beszól...Ez 2 éve volt de nem felejtem el soha és volt még nem egy ilyen eset

2021. márc. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%

Sima pszichologia. Van egy eros felsobbrendusegi kompleszus eleve + ehhez jon a kiszolgaltatott helyzet adta lehetoseg. Persze ehhez kell egy erosen pszichopatias szemelyiseg is de az altalaban megvan.

Kb ennyi

2021. márc. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem tud mondani legalább egy embert sem, aki normális volt vele, akkor lehet nem csak az egészségügyi dolgozókkal volt a baj, lehet az ő hozzáállásával is voltak gondok. Olyan nincs, hogy mindenki hülye csak én vagyok normális
2021. márc. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%

Azt adják, amit kapnak. Elég beülni csak egy sima rendelésre egy kicsit és megnézni, hogy milyen emberek mennek: Buta, értetlen, kötekedő emberek. Te hány napig bírnád ezt elviselni?

Akármikor voltam orvosnál és nyersek voltak velem (nem bunkók!), kedvesen viselkedtem és ők is váltottak.

2021. márc. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
38%

Az orvosok minimálbért kapnak?? Ne túlozzunk már.

Ráadásul a hálapénzt mind elvárja. Szegény nagymamám is mennyit adott nekik, és semmit nem ért vele.

2021. márc. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%
Hiába vagyok nullára lepontozva. Tömni kellett a zsebüket, de szrtak mamámra. Meg is halt. Nagyon vicces ugye?
2021. márc. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%
Mi volt a betegsége?
2021. márc. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!