Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik kinézettel lenne a...

Melyik kinézettel lenne a legkevésbé hiteles/szimpatikus egy orvos? Miért? (fiatal rezidens doktornőkről van szó)

Figyelt kérdés

tudom, nem szabad a külső alapján ítélni, de én mégis az első benyomásotokra lennék kiváncsi


1)orrkarika, fülpiercing és tetoválás (közepesen feltűnő helyen pl boka)

2) raszta haj

3) színes pl. piros haj

4) ribis kinézet: tűsarkú, miniszoknya, kivágott felső, műszempilla, sok smink


2017. okt. 27. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Az első hárommal semmi bajom, mert az lehet egyéniség, de egy orvos ne legyen ribis, mert egy szavát sem fogom elhinni.
2017. okt. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Azz orrkarika és a raszta haj betegekkel foglalkozó orvos esetén teljesen vállalhatatlan. A raszta ráadásul higiéniai szempontból is kifogásolható, szerintem teljesen megengedhetetlen. A piros haj elmegy, az lehet egész ízléses is. A ribis kinézet ízléstelen de még az is elmegy. Egy férfi orvos voltam
2017. okt. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sunshinedoll ***** válasza:
58%

Orvosok munka közben egyenruhát hordanak, tehát magassarkút egyáltalán nem viselhetnek, köpeny van rajtuk, az meg engem mit érdekel, munkán kívül hogy öltözködik?

A raszta haj zavarna akkor, ha az adott orvos nem fekete. Egyedül feketéken néz ki jól és tartom igényesnek a raszta hajat.

A tetoválás, piercing színes haj nem izgat.

2017. okt. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!