Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért esik nehezemre megkerdez...

Miért esik nehezemre megkerdezni bárkitől is hogy miujsag, hogy vagy?

Figyelt kérdés

Őszintén nagyon nem is érdekel. Amúgy szeretek beszélgetni ha megjon hozzá a kedvem. A mindig vidám, határozott emberektől meg inkább menekülök. Introvertalt vagy antiszociális lennék?

Mi a baj velem?



2021. márc. 17. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel semmi baj én is leszarom a legtöbb embert hogyan van.

A közeli családtagjaimnak ne legyen bajuk, aztán felőlem a többi ember fel is fordulhat.


Nem kell jópofizni mindenkinek...nem kötelező.

2021. márc. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
mert ez egy sablon kérdés, amit azért tesznek fel, hogy járjon a szájuk.. de a válasz nem is érdeklő őket.
2021. márc. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem érdekel, nem is kérdezem meg, csak akiket szeretek. Amúgy introvertált vagyok.
2021. márc. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sajnos közeli csaladtagoktol se igazán szoktam megkerdezni. Nehezemre esik.

De amúgy meg szeretek segíteni nekik, ha nehézség van.

2021. márc. 17. 14:17
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szereted az üres fecsegést. Ennyi.
2021. márc. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az emberek 99%-a ilyen kérdésre azonnal panaszkodni kezd, és a nyakadba zúdítja a mindenféle magánügyeit, ami nem is érdekel, meg nem is tartozik rád.


Én nemhogy nem kérdezek ilyeneket, egyébként is kerülöm egy beszélgetésnél, hogy bármi olyat is mondjak, ami asszociációk révén beindíthatja a panasz-cunamit.


Nem vagyok én mártír, hogy ilyenekkel kínozzam magam.

2021. márc. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy tök jó tulajdonság: ez a kérdés általában egy small talk-os h*eség, ami van, akit inkább frusztrálna, ha ilyet kérdeznél tőle - pl.: tőlem.

Egy általános beszélgetést lehet kezdeni tök általános, mondjuk munkára való rákérdezéssel is, abból is le lehet szűrni, hogy ki-hogy van.

2021. márc. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, ha munkáról kérdezel akkor is sokan panaszkodnak itt Magyarországon. 😅
2021. márc. 17. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!