Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent az, ha valakire...

Mit jelent az, ha valakire azt mondják, hogy pszichopata?

Figyelt kérdés
2021. márc. 18. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Tessék, megkerestem helyetted.

2021. márc. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Pszihopata az, aki nem tud magatol rakeresni egy egyertelmu kifejezesre.
2021. márc. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Amikor kitettem a kérdést, azelőtt azt olvastam amit az első linkelt. De nekem kicsit kínaiul van leírva minden, ezért kérdezem meg tőletek. És hallássérült vagyok, nekem nehezebben megy a szövegértés.

Köszönöm a válaszokat!

2021. márc. 18. 15:00
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagy általánoságban szerintem azt lehet mondani, hogy a pszihopata egy érzelmek által nem befolyásolt személy, ennek minden következményével. A pszihopata nem rossz ember, csak érzelmek nélkül veszélyes és súlyos károkat tud okozni a környezetében.
2021. márc. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Ha még mindig érdekel a téma, itt egy videó:

[link]

Nagyjából összefoglalva a videó témákáját, ezek a jellemzők:

Nem éreznek érzelmeket, max haragot és örömöt

Mesteri manipulátorok

Elbűbölőek

Megrögzött hazudozók

Különbnek gondolják magukat másoknál, magabiztosak

Impulzívak, azonnal meg akarják kapni amit akarnak

Gyenge az önkontroljuk

Keresik az izgalmakat, ebből kifolyólag nem szeretik a mélyebb érzelmi kötődést, mert az nem változatos

Felelőtlenek

Semmibe veszik a szabályokat, a saját szabályaikat követik


A videó során sokszor Voldemortra ismertem a leírás alapján, nyilván nem véletlenül :)

2021. ápr. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyan ember akinek nincsenek G-fehérjéhez kapcsolt receptorai. Ez által nincs effektor hatás (vagyis hegy egy kémiai anyag -ligand-receptorokhoz való kötődése valamilyen effektor-az az következmény hatást vált ki , de ha nincs ilyen receptor nincs ilyen hatás sem ) PS: a pszichopaták ilyen receptor hiányában szenvednek ezért nem tudnak emocionálisan érezni csak fizika fájdalmat vagy szomjusagot éhségét stb.. emiatt nem is szoronganak
2021. máj. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!