Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Frusztrált vagyok mit tegyek?

Frusztrált vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan itt a tinikorom vége, és nem "éltem" mint a tinik... Mindig különálló voltam, van egy betegségem is. Visszahúzódó csendes magamnak való vagyok, tele gátlásokkal és frusztrációval... Mióta korlátozások voltak ki se mozdultam. Egyfolytában csak sajnáltatom magam és csak vagyok. Barátaim se igazán vannak akikkel lehetne valamit csinálni,nyilván barátnőm sincs.(Most ért egy csalódás) Szóval boldogtalan vagyok elég rendesen.
2021. márc. 18. 23:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és ez nem a korlátozások miatt van, eddig is ez volt csak sodródtam a mindennapokkal.
2021. márc. 18. 23:09
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól,hogy beteg vagy,nem vagy kevesebb másoknál. Felettem egy tűdőbeteg,plusz a lábizmaival küszködő csaj lakik. Látszik rajta,hogy beteg,nem úgy áll a lába,nem úgy veszi a levegőt. De a legjobb barátnőm lett,mert pl személyiségileg teljesen rendben van. A belső értékeidre koncentrálj. Én sem éltem úgy,mint a tinik,egy pasim volt,elnyomott,sose aludtam más lányoknál pl. Ne légy boldogtalan,te is ember vagy! Milyen gátlásaid vannak? Mivel kapcsolatos? Pl nem mersz több ember között megszólalni?Nem tudsz randizni? Mire érted ezeket a gátlásokat? Most senki sem tud csinálni dolgokat,én már délben remegve bszok bele az asztalba,miután November óta minden nap ugyanaz történik. Ideges az ember most,ez rátesz egy lapáttal,igen. Beszéld ki magadból a gondjaidat,így kicsit kevés az infó.
2021. márc. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!