Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak? Ghostingoltak...

Mit csináljak? Ghostingoltak...

Figyelt kérdés

1 hónapja randizok egy lánnyal. Irtó kedves, szép, és aranyos. Ápolónak tanul. Már tervezgettük a közös jövőt, amit ő hozott fel. Erre Reggel óta nem ír vissza. Azelőtt mindig visszaírt pár órán belül, akármi is volt. Ma is még az első üzenetem látta, de nem reagált rá semmit. Azóta 4 üzenetet küldtem neki de már meg se nézte őket.


Hogyan tovább? Próbáltam hívni, nem veszi fel.

Azthittem ő más... A szívem szakad szét megint...



2021. márc. 19. 20:05
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Hát ezt elb*sztam...
2021. márc. 19. 20:23
 12/29 anonim ***** válasza:
61%

Hát ezt elb*sztam...

A számból vetted ki a szót...

2021. márc. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt el... de nem baj, majd a kövinél jól csinálod.
2021. márc. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
67%

Te egy hatalmas balek vagy :D NE zaklasd! Ez mar zaklatas! ha 1 üzenetet irtal neki, és nem reagalt akk ha nem oylana téma stb max megkérdezheted h minden oké jol vagy? ha ezt is latja d enem ir akk nem ekll meg 3-4 üzit irni mert ez kiba**ott idegesito tud lenni... és ah a kapscolatotokban is iylen panscer feltekenykedo vagy h nem ir de te mar uzikkel bombazod... kulonben sem tartozik neked (idiota baleknak) magyarazattal, lehet rad unt és talat valaki jobbat érdekesebbet naald, aki nem kuldd neki 4 uzit, hanem csak egyet!


Hagyj neki nagyobb teret ennyile ne folytsd mega kerdeseiddel és igen egy hisztis pcs vagy... ha te barmi is van visszairsz annak kai fontos oylan unalmas szr életed van.... meg egy két iylen és tényleg szakitani fog, nyugi acsajok nem birjak az iylen hisztis azonnal irj vissza foyltos pasikat... ez a kapscoalt nem scak rolad szol... remélem talál nalad jobb pasit és egy életre megtanulod, hogy hogyna kell vsielkedni egy kapcsolatban! El ne felejtsetek lepontozni!

2021. márc. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Már szakított... Örülhetsz utolsó...
2021. márc. 19. 20:33
 16/29 anonim ***** válasza:
62%
Pedig a 14. válaszoló, a 20:30-as csak az igazságot írta le, lehet nyers volt, aláírom de tényleg nem lett volna szabad rászívódnod a nőre, mint egy nadály.
2021. márc. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
30%
15 Nagyon helyes hálistennek. Remélem jobb pasit talál nalad. És az " Ő más" Mega "szívem szakad meg megint" -re , még most sem veszed észre kérdező, hogy minden kapcsolatot te teszel tönkre, amiért ilyen idióta vagy? Egy kapscolatban teret kell hagyni a masiknak és ah két napig nem ir akkor mi van? Tanuld meg végre h nem mindenki olyan mint te... fogadd el ugy ahogy van... mInden kapcsoaltot TE tettel tonkre nema lányok... gondolkozzal picit ezen, ha netalalntan megint sikerul osszeszedni egy lanyt, ne legyel ilyen kis ge*******i pcs nyo*o*é* h "megfoyltod" meg enked aztan irni kell hagyj tobb teret nekik vili?!!!!
2021. márc. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Najó, én értem mit b*sztam, el, de utolsó te már idegbeteg vagy. Mi az hogy minden kapcsolatot én basztam el? Wtf? Azt se tudod milyenek voltak az eddigi kapcsolataim... Átestél a ló másik oldalára...
2021. márc. 19. 20:39
 19/29 anonim ***** válasza:
50%
14 voltam meg 17
2021. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
64%
18 ! Kérdező! A 14-es vagyok... Azért ba****tad el akapscoaltaidat, mert egy ember ro*a*t*l nem valtozik... minden csajtol elvarod h azonnal irjon... az ilyen balekokat nem birjaka lanyok... irod h regegl ota nem irt és irsz neki 4-5 uzenetet szegenynek ettol elnyomas alatt érzik magukat... gondolkozzal mar! Ezen gondolkozzal el, hogy a jövőben ilyet ne csinalj! a csaj meg ahgyd, hadd legyen boldog!
2021. márc. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!