Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak? Ghostingoltak...

Mit csináljak? Ghostingoltak...

Figyelt kérdés

1 hónapja randizok egy lánnyal. Irtó kedves, szép, és aranyos. Ápolónak tanul. Már tervezgettük a közös jövőt, amit ő hozott fel. Erre Reggel óta nem ír vissza. Azelőtt mindig visszaírt pár órán belül, akármi is volt. Ma is még az első üzenetem látta, de nem reagált rá semmit. Azóta 4 üzenetet küldtem neki de már meg se nézte őket.


Hogyan tovább? Próbáltam hívni, nem veszi fel.

Azthittem ő más... A szívem szakad szét megint...



2021. márc. 19. 20:05
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Nagy levegő mit mondott miért szakitott?
2021. márc. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
23%
Nyugi semmit se basztál el. Ez valóban ghosting. Én is jártam igy csak 3 napra tűnt el a csaj, végül csak ráírtam hogy na akkor mi van? Abból se lett semmi, szokás szerint rám kente a dolgot, de ilyenkor bármit is mondasz te leszel a hibás. Belefutottál egy női játékba. Pótléknak jó voltál, de ennyi voltál neki. Nekem is igérgetett dolgokat, semmit se tartott be, sőt sok mindenre nem is reagált ami velem történt. Gonosz játék ez, hülye picsa. Oszd ki rendesen és hagyd a fa*zba. Sose fog megkeresni, ne várj rá. Tiltasd ki magad mindenhonnan, hogy te se sóvárogj utána. Majd megnyugszol.
2021. márc. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Ghosting mert egy napig nem írt vissza 😆
2021. márc. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy ez után az "akcióm" után már nem tud rám többé férfiként tekinteni. És hogy eddig felnézett rám, de most nagyon leépítettem magam a szemében ezzel a gyerekes viselkedésemmel.


Hát, azt kell mondjam, hogy sajnos igaza van. Lehet beszélek majd pszichológussal, mert nem tudom, hogy mitől jött rám ilyen hiszti roham. Nagyon haragszok magamra.


De még azt hozzá kell tennem, hogy elég unfair ez az egész kapcsolatosdi. Mikor a barátnőm volt a padlón, akkor mindig megértő voltam vele, és türelmes. Vagy ha netán ő b*lfaszoskodott (Elég sok ilyen volt), akkor segítettem neki, és utána is ugyanúgy szerettem. Vagy ha ő szúrt el valamit, akkor is ott voltam neki. Viszont ha én egyszer hibázok, akkor már egyből vége, keményen megfizetem az árát. És nincs visszaút. Ezt így nem tartom igazságosnak.

2021. márc. 19. 21:57
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keress egy értelmes barátnőt.
2021. márc. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Miket irtal neki?
2021. márc. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
28%
Szerintem sem feltétlenül te basztad el. Engem is zavarna ha lenne valaki, akivel nagyon sokat beszélek és eltűnik hosszú órákra. Aki ilyen miatt szakít veled, hát... Akkor az a kapcsolat nem állt túl biztos lábakon, én egy ilyenért nem szakítanék a barátommal, természetes, hogy aggódunk a másikért. Fel a fejjel...
2021. márc. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
73%
Sztem irj neki 2 percenként, az a biztos.
2021. márc. 20. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%
22-s : Jól lepontoztál haver, pedig hasznosat írtam, te meg most a nők önkényuralma alatt akarsz sínylődni!? A sok picsa teljesen az agyába vette hogy bárkit megkaphat. Szerintem ez a sok chatelés tönkreteszi a kapcsolatokat. Nővel szerintem csak élőben érdemes találkozni. A következő kapcsolatomat erre épitem majd ki, de tuti kifogok majd egy olyat, aki majd azért dob, mert nem válaszolgatok neki eleget cseten. Most filteres cigit adjak neki vagy nem? Püff egy nyakas!
2021. márc. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!