Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon buta vagyok és elsírom...

Nagyon buta vagyok és elsírom magam a saját műveletlenségemen?

Figyelt kérdés

Rájöttem néhány hónapja, hogy olyan sötét vagyok mint az éjszaka. Olyan szinten műveletlen vagyok hogy az elképesztő. EZ NEM VICC!

Nem önbizalomhiány, hanem egy tény. Nem kezdem el leírni, hogy mennyire alap dolgokat nem tudtam eddig és nem tudok még jelenleg sem, mert sírnék rajta, ti pedig csak kinevetnétek. Ez olyan lehangoló. Hülyébb vagyok mint az emberek nagy része. Így soha nem leszek normális. A hozzám hasonlókon röhögnek a Youtubeon.


Szerintem szellemi fogyatékos is vagyok, mert nagyon nehezen fogok fel másoknak alapnak tűnő dolgokat is. Könnyen felejtek, ezért is vagyok hülye mint a s*gg.


Más is van ezzel így?



2021. márc. 19. 21:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi a jó abban, hogy lehordod magadat?


Ha vannak elmaradásaid, és ezek zavarnak téged, pótold. A memória fejleszthető, még az IQ is az célirányos gyakorlatokkal.


Néhány év alatt egy ember teljesen meg tud változni. Nyilván szellemi fogyatékosokból nem lesznek zsenik, de a legtöbb hiányosság sokkal jobban áthidalható, mint azt az emberek többsége gondolja.


A legnagyobb ellenség a rögzült gondolkodásmód: "Én erre soha nem leszek képes, mert ilyen és amolyan vagyok!"


Erre az egyre tényleg nincs gyógyír, amíg valaki ezt önmagáról komolyan gondolja.

2021. márc. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
99%
Tanulj, művelődj. Ha belátod, hogy nem vagy okos, az már fél siker. Legalább a tájékozottság mindig fejleszthető.
2021. márc. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, léteznek buta emberek. Ez volt a kérdés?
2021. márc. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi ezzel én is így vagyok. Politika, alap történelem, és teljesen átlagos dolgok ismerete nagyon hiányos nálam. Azért hisznek páran értelmesnek, mert egy-egy téma érdekel és azt nagyon jól eltudom magyarázni. Ennyi. De közben múltkor egy nemzeti ünnepnek kellett utánanéznem, mert elfelejtettem a részleteit.
2021. márc. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igaz mert helyesen írsz, az emberek nagy része még azt sem tud.

Diplomás vagyok, emberek élete múlik rajtam, de tulajdonképpen az 5. osztályos matek se menne, nem tudom mikor volt a Muhi csata és egyáltalán mi volt akkor, talán pár verset ha el tudok mondani. A férjem is sokszor azon szórakozik, egyes dolgokhoz milyen hülye vagyok.. :/

2021. márc. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Ami most kell azt tudod? Nem a kétismeretlenes matek feladatra vagy a törire gondolok. A mûveltségbe annyi haszontalan dolog is beletartozik aminek szószerint semmi hasznát nem veszed az életben. Fel a fejjel! Ami hiányosság azt behozhatod
2021. márc. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok. Meg van, hogy nagyon lassan számolok ki alap dolgokat fejben. Ilyenkor nagyon hülyének érzem magamat. Pár napja néztem utána annak, hogy mi is az a tőzsde, kapitalizmus, bürökrata. Pedig 19 éves vagyok.:/ És suliban ezt nem tanították. Meg más alap dolgokat se tudok.
2021. márc. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Annyira nem lehetsz sötét ha ezt így megfogalmazod magadban és nekünk..én legalábbis olyan emberről nem sűrűn hallok aki kevesli az eszét. Azzal valahogy mindenki elégedett.


A műveletlenség és a gyenge képesség az szerintem nem ugyanaz. Te inkább azt fájlalod, hogy műveletlen vagy. Olvass és tájékozódj sokat!


Az, hogy feledékeny és értetlen valaki , annak is sok oka lehet. Legtöbbször én azt tapasztalom, hogy az illető máshol jár.


Én ha pl feledékeny vagyok, az azt jelenti, hogy lesz.rtam hogy mit mondtak és el se jutott az infó az agyamig.


Nem tetszik, hogy így beszélsz saját magadról! Másoktól így mit vársz?

2021. márc. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A #4 választ mintha én írtam volna. Pedig a megye legjobb gimnáziumában tanulok, de egyszerűen annyira hlye vagyok mint a segg. Konkrétan rákerestem múltkor a március 15-re, hogy nehogy esetleg felszólítson a történelem tanárom, és égjek.

Az az én bajom, hogy nem szeretek se könyvet olvasni, se filmet nézni, és csak úgy tudok művelődni, ha magamtól nézek utána egy konkrét témának. És sokszor szégyellem magam emiatt, mert úgy hiszem, hogy nagyjából rendben van a személyiségem, és jó embernek tartom magam, de ezek sajnos kimaradtak.

2021. márc. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az elavult oktatáspolitika mindenkitől azt várja, hogy mindenben jók legyenek. Ez nem releváns az intelligenciánál és a valódi tudásnál. Ha jól tudom, a munkapiacon az a fontos, hogy egy valamiben legyünk jók, nem pedig mindenben. Ennyit mondanék, srácok.
2021. márc. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!