Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pasinak kocsija nincs, de...

Pasinak kocsija nincs, de milliós fényképezőgépe van?

Figyelt kérdés

Már 41 a csávó, de buszozik, sosem volt autója, jogsija sem !!! Miközben a fényképezőgépei meg drónjai elmondása szerint 3 millióba kerültek.


Ja de azok főleg hobbira vannak, azt mondta csak néha csinál pár fotózást pénzért.


pffff :D


Ennek így mi értelme??????



2021. márc. 21. 00:39
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
78%
Ez a beszéd
2021. márc. 21. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Én autób/zi vagyok, így nem tudok azonosulni az álláspontjával. De normális embert rohadtul nem érdekel, hogy miért nem vesz valaki autót, ha látszólag nincs rá szüksége
2021. márc. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Máris szimpatikus. :-)
2021. márc. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, gondolom hölgy vagy. Elárulnád, mennyi táskád/cipőd/ruhád van?
2021. márc. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

A fotózás drága hobbi, de jó hobbi. Én használtan vettem 50 ezerért tükörreflexes fényképezőgépet, ami eredetileg 100.000Ft körül volt (kifutott modell), + vettem két objektívet még utána + a memóriakártyák

Ha tehetném, én is megvenném a drágábbat, de tanulógépnek ez is jó.

Gyerekkorom óta szeretek fotózni, félmilliót már valószínűleg én is ráköltöttem. Az első zsempénzből vásárolt gépem még filmes volt, akkor még az előhívást is fizetni kellett.

2021. márc. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
86%

“ Kérdező, gondolom hölgy vagy. Elárulnád, mennyi táskád/cipőd/ruhád van?”


Szerintem meg pont hogy ferfi a kerdezo... gondolom van egy 20 eves suzukija, es azt hiszi, hogy o emiatt tobbet er, hiszen a kocsi, az kocsi..🤣


Kedves kerdezo en havi 3 milliot keresek, megsincs se kocsim, se jogsim. Miert? Mert folyamatosan utazok, es akarhogy is merlegelnem nem erne meg autot vennem, hogy arra a par hetre hasznaljam, amig otthon vagyok. Amugy meg a munkaltatom altal szerzodtetett sofor visz munkara. Es?!

2021. márc. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
5%
Milliókat költeni valamire, miközben emberek éheznek a földön? Ennek semmi. Önzőség, brutálisna rossz karma. Nem lennék a helyében.
2021. márc. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
A fotós cuccok nagyobb értéket képvisel,mint az autóm.
2021. márc. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
6%

Folyt 18...

Az autó egy használati tárgy. Kb mint a lakás,a tűzhely..stb.

A hobbynak semmi haszna.

Vagy mégis?

2021. márc. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
A drága termékek előállítása munkahelyeket biztosít. Azzal, hogy emberek ezeket a termékeket megveszik annyiért, azzal azok megélhetését támogatja, akik ezek előállításából élnek.
2021. márc. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!