Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lett mindenki ilyen "le...

Miért lett mindenki ilyen "le fényképezem! Le videózom! " bnzi?

Figyelt kérdés

Ma bárki, történik valami valaki elesik, vitatkozik, részeg, elajult, vagy van valami esemény, balhé, az emberek nem a rendőrséget hívják, vagy a mentőket, hanem veszik elő a teefonjukat, hogy csináljanak, képet, videót. És utána rohogjenek a haverjaikkal ezen...


Miért lett mindenki ilyen bizonyíték bnzi?



2014. jan. 11. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én sem értem. Valamelyik nap az egyik internetes hírportált böngésztem, amikor ugyanez jutott eszembe az egyik cikknél. Egy 17 éves fiú az állandó megaláztatás miatt kiugrott az iskola harmadik emeletéről. A cikkben olvasható az egyik osztálytársának a nyilatkozata is, amiben azt sajnálta a legjobban, hogy elfelejtett képeket készíteni.
2014. jan. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert hülyék....
2014. jan. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert hülyék. Ezen belül van az a különösen aljas csoport, aki azért videózza le, hogyha esetleg bekerülne a hírekbe, akkor adjon a tévének bizonyítékot, és azért cserébe pénzt kapjon...
2014. jan. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!