Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet valakit leszoktat...

Hogyan lehet valakit leszoktatni a trágár beszédről?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, nem buta lány, egyetemre jár, azonban elképesztően csúnyán beszél. Lány létére minden második szava a f*szom, b*szás, vagy amikor ideges, akkor is csúnyán káromkodik.

Én sem vagyok szent, itt-ott mondok pár csúnya szót, ha úgy adódik, de az a véleményem, hogy intelligens ember szótárába nem való ez a nyelvhasználat.


Igaz néha férfiasan is viselkedik, mondjuk gyakran széttárja a lábát, legutóbb leborotválta a haját oldalt. Ez nem zavar, a csúnya beszéd igen.

Amikor elmondtam neki, hogy szerintem nem szép, akkor én voltam a rossz, mert ő ilyen és fogadjam el ilyennek.


Szerintetek örökre így marad?


2021. márc. 21. 14:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Amíg öt nem zavarja, addig semmi esély rá!
2021. márc. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem lehet megváltoztatni. Nekem is lány létemre minden 2. szavam a gci, bzdmeg, de nem tartom magam hülyének. Amíg tudja, hogy milyen helyzetben nem fér már bele, rendben van.
2021. márc. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
ha fogadtok valamiben az bevalhat. en is sokat karomkodtam es ez a "trukk" nalam bevalt. ha en beszeltem csunyan en adtam a paromnak valamit, de ha o, akkor o adott nekem. vagy ha 1-2 oraig nem beszel csunyan te adsz neki valamit. NEKUNK EZ BEVALT.
2021. márc. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%

Majd ha lesz egy normális pasija aki időnként szájon vágja ilyenkor, le fog szokni róla.


Bár lehet, hogy pont ezért nem lesz sohasem egy normális pasija.

2021. márc. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Miért vagy vele??
2021. márc. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%

Férfiként az ilyenekre nem tudok nőként tekinteni.

Ezek nem nők, hanem csak nőneműek, akiket értelmes férfi elkerül.

Egy normális társaságban nem égetném magamat ilyenekkel...

2021. márc. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Értelmes nő is elkerüli az ilyeneket!
2021. márc. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy szerintem neki nincs szégyenérzete, és mindig a másik a rossz.
2021. márc. 21. 14:22
 9/15 A kérdező kommentje:
Jaj még az kifejezetten zavar, hogy nem használ eufemizmusokat. Vagy hétköznapi szavakat is csúnyábban fejez ki, pl. alvás helyett azt mondja hogy dögleni. Ez még talán jobban is zavar, mint a trágár szavak.
2021. márc. 21. 14:30
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

Hagyd ott, trágárkodjon magának! Az ilyen ember nem változik.

Most csak zavar a stílusa, később gyűlölni fogod érte. Nem jobb ezt elkerülni?

2021. márc. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!