Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért pontoztok le mindent?

Miért pontoztok le mindent?

Figyelt kérdés

A napokban elég sokat unatkoztam, sok kérdéshez írtam részletes és igényes választ, ránéztem a többi válaszra mire látom, hogy kb minden másodikat nagyon lepontozzák. Pedig kapcsolódnak a kérdéshez és korrekt válaszok...

Ez miért van?

Vannak itt olyanok akik csak azért gyakoriznak, hogy lepontozzanak embereket?


2021. márc. 22. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Igen,vannak olyan emberek akik vagy szórakozásból vagy frusztrációjuk levezetéseként pobtoznak.De szerencsére a többség alapos indokkal pontoz.
2021. márc. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Ez egy ilyen hely. Sokszor én sem értem. Nem kell vele foglalkozni. Vagy ha bosszant akkor abba kell hagyni a GYK-t. Én már többször tartottam szünetet részben pont emiatt is.


Gondolom majd ez a válaszom is le lesz pontozva. Így meg, hogy ezt így leírtam így már szinte biztosan :)

2021. márc. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Én is észrevettem ezt a dolgot.Akkor szokott bosszantani ha tudom hogy igazam van vagy pedig mikor nem lehet tudni mi az igazság de valaki okoskodik és nem fogadja a másik ember véleményét.Tegnap is például folyamat kitöröltette az egyik barom kérdező a számára nem tetsző válaszaimat pedig nem írtam trágár hangnemben hanem csak a véleményem.Igazából engem nem érdekel ez a pontozás alap járaton csak néha bosszantó tud lenni.Ez helyett lehetne like és unlike jel mint faceen például
2021. márc. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom más miért pontoz. Amit én lepontozok:

1. Az összes olyan kommentet, ami arról szól hogy "miért lettem lepontozva?" Mivel ez a kérdés mint komment nem egy hasznos válasz.

2. Ha a válasz nem hasznos, vagy hibás.

3. Ha a válasz kötekedő elsősorban.


Egyébként előfordult már velem, hogy véletlenül mellényomtam. Nem gyakran, de azért ez is lehetséges.

2021. márc. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Eddig érdkelt,hogy hasznosnak talalják-e a választ a többiek,de már úgy vagyok vele,hogy próbálok hasznos választ adni,de az már nem érdekel ha lepontoznak.
2021. márc. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Azt látom, hogy alapból nagyon sokan magukra veszik a válaszomat.


Alapból itt nagyon sok (vagy csak sokkal hangosabbak) az antiszociális, maguknakvaló, hiperérzékeny, barátkozni nem tudó, társaságba, közösségbe nem járó emberek.


Na most az ilyeneknél hiába írsz bármi olyat, hogy ki kell szakadni az otthonülésből, ki kell mozdulni, vagy csak szimplán próbálod rávezetni őket, hogy nm feltétlenül a világ szar hanem lehet bennük is van hiba...na ilyenkor jön a kollektív összefogás és lepontozás... :D

2021. márc. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

Az is érdekes, amikor visszatérő kérdéseknél szó szerint ugyanazt válaszolom. És egyszer 100% meg egyetértés. Máskor 0% és porig alázás hogy gondolom ezt.


Egyrészt látszik, hogy az emberek véleménye olyan mint a folyadék, folyamatosan változik. Akár ismerősi körömben is elég csak a vírusos témát nézni. Ha egyik emberrel beszél róla akkor szkeptikus (nem tagadó, csak nem mindennel ért egyet) máskor meg csak helyesel és támad mindenkit aki kicsit is kritikusan gondolkozik. De ez igaz bármilyen témára.


A világ maga is változik, ami egyik nap még elfogadott válasz az másik nap mr nem mert nem elég "polkorrekt". Szép lassan átalakul az emberek véleménye, gondolkodása.


Meg szimplán nem mindegy melyik kérdésnél kik találnak be. Hiszen ha megnézitek alapvetően a 4-5 oldalnyi veszekedésnél is van mondjuk 2-3 kitartó akik vitatkoznak de ennyi. Szóval lehet betalál egy hülye és onnantól támad. Ma olyan volt aki azzal érvelt, hogy "többen írtuk" miközben csak ő volt az aki támadott...

2021. márc. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

2-es

Szerettelek volna felpontozni, de nem reagált a zöld pipa.

2021. márc. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

Senkit sem pontozok le, csak azokat pontozom le, akik masokat lepontoznak. :))


Valojaban tokre nem erdekel a pontozas, az se ha engem lepontoznak.

2021. márc. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Aki lepontozza a másikat, annak relatíve javul az átlaga.
2021. márc. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!