Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » PIGMENTHIÁNY! Mit gondoltok...

PIGMENTHIÁNY! Mit gondoltok rola? Mit szolna a partnerem?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok a pimenthiányról nekem szinte az egész testemen van(intim résznél is) ez nem visszataszitó vagy hasonló, majd ha lesz kapcsolatom!Vagy ha látják.

2021. márc. 24. 20:53
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

#9-es elégé szégyenlős vagyok.

Nem mutatom magam szinte senkinek.Es felmerult bennem az a kérdés,hogy mashol nem zavar a Pigmenthiany, de furcsa hogy az intim resznel is van.Es kivancsi voltam hogy mit gondolnak rola az emberek🤷🏽‍♀️Majd ha lesz valakim es esetleg nem fog neki tetszeni ott/vagy a testemen.

2021. márc. 24. 21:22
 12/26 A kérdező kommentje:
#10-es örülök☺️
2021. márc. 24. 21:23
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez pont nem az a hiba, ami visszataszító. Relax!
2021. márc. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

10, gondolom neked nincs... Nekem a fél arcomon van, meg a karomon egy jó nagy foltban, KI B A SZ OTT NAGY SZÍVÁS!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A napra alig mehetek ki, akkor is nagyon kell figyelnem, hogy nehogy megpirítson a nap, különben amíg teljesen vissza nem fakulok rohadt idiótán nézek ki, az érintett oldalon a szempillámat és a szemöldökömet folyton festeni kell (ott van egy fehér tincsem is ami pillanatok alatt ledobja a festéket! Ez igazi átok annak akinek van!


Kérdező, mivel télen-nyáron hófehéren tartom magam, így alig látszik, egyik páromat sem érdekelte

2021. márc. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
#14-es átérzem,nekem szinte az egesz arcom foltos de nem kulonosen zavar,max az hogy nem tudom le alapozni, ha szép egységes alapot szeretnék.
2021. márc. 24. 21:41
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

#14


Nekem egy sötétebb foltom van a lábamon. (Vagy csak ott van normális színem, s máshol vagyok világosabb, mert amúgy olyan fehér vagyok mint a fal...)

2021. márc. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van sajnos.


Alapvetően fehér bőrű vagyok,a testemen pár helyen van,azok annyira nem feltűnőek,mivel fehér a bőröm.


Viszont pár évvel ezelőtt megjelent a nemi szervemen egy nagyobb foltban.

Ugye ott mindenkinek elvileg sötétebb a bőr.És így ez elég látványos.


Illetve sajnos a végbélnyílásnál is ugyanilyen "foltos" hatása van.


Én is eléggé gátlásos lettem miatta sajnos.

2021. márc. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
#17-es igen nekem is van ott,es enis emiatt kicsit felek:/
2021. márc. 24. 22:02
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

A napoztatás nem valami jó megoldás,mert a pigmenthiányos bőr érzékenyebb,tehát jobban ki van téve a káros sugárzásoknak.


És akkor képzeld el az én nemi szervemnek még más baja is van.

Papillomák is vannak rajta,azok 10-en évesen jelentek meg.


Így hát,ez rendesen alávágott az önbizalmamnak.

2021. márc. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
77%
Nem hiszem, hogy ez sok embernek problémát okozna, sőt manapság még szexepilnek is számít (ha Winnie Harlow világhíres topmodell, akkor az csak nem probléma, hogy pigmenthiányod van... aki meg annyira tuskó, hogy emiatt fujjog, azért nem kár).
2021. márc. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!