Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » PIGMENTHIÁNY! Mit gondoltok...

PIGMENTHIÁNY! Mit gondoltok rola? Mit szolna a partnerem?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok a pimenthiányról nekem szinte az egész testemen van(intim résznél is) ez nem visszataszitó vagy hasonló, majd ha lesz kapcsolatom!Vagy ha látják.

2021. márc. 24. 20:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
mutass nekem egy tökéletes emberpéldányt, és felmentést adok neki bárki hibáinak elfogadása alól... a többieken meg nem tudom mit stresszelsz, valahol valamiben mindannyian el vagyunk bszva.
2021. márc. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
72%
Vannak olyan modellek, akik csak emiatt lettek modellek, mert ritka és különleges dolog. Nekem van olyan nő ismerősöm, akinek a mellénél és a nyakánál is látszik. Imádják a srácok.
2021. márc. 25. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
82%
Inkább érdekes, egyedi, nekem nagyon tetszik a sok anyajegy is, volt "foltos" párom is, derekán volt egy tenyérnyi folt, szerettem :)
2021. márc. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem visszataszító, sőt, alapból a külsővel annyira nem foglalkozon, számomra inkább az a fontos mi van belül, a külső ha szép a lány, az csak ráadás, de az alma is lehet szép kívülről, közben meg egy féreg van benne! :D És biztos hogy nem én vagyok az egyetlen ilyen! :) Ha aranyos kedves és jószívű a lány és még humora is van, akkor engem megfogott! :) 27/F
2021. márc. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, de szerintem egyáltalán nem visszataszító. Kis koromban indián akartam lenni, aztán régész, volt, hogy tündér, meg volt egy olyan korszakom is, olyan 12 lehettem, amikor vitilligós szerettem volna lenni, de nagyon. Most vörös hajat szeretnék, az hála égnek elérhető egyszerűen. 😂 Mondjuk nagyon világos bőröm van, sajnos ha lenne is, nem igazán látszanak a bőrszínemen. Ne szégyelld a foltjaidat, szerintem nagyon különleges és szép.
2021. ápr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
100%

Nekem is vannak foltjaim. Kézfejemen minden porc/bütyöknél, a legfelső újpercek mind fehérek, könyökömön és a bokamon is vannak foltok, valamint az én nemiszervemen is van egy folt. Nyáron minden nagyon kijön, mert sokat vagyok kint a napon szabadidőmben, ekkor feketére barnulok kb. Télen ezek visszaolvadnak szinte, de nyáron újra megkapom, hogy "eddig is ilyen volt a kezed?"


Szerintem senkit se zavar, akit igen az olyan embert már jobb elkerülni, biztosan tele van egyutterzo tulajdonsagokkal, de még 23 év alatt engem senki nem csúfolt ki miatta. Kisebb gyerekek, néha felnőttek is kérdezik, hogy mi ez rajtam, én elmondom és ennyi. Ja és a nemi szerven lévő folt se taszított el eddig senkit, inkább vonzónak és egyedinek tartják. "olyan mintha fehér csokis lenne (...)" :)


23F

2021. júl. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!