Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kialakult vitiligo (pigmenthiá...

Kialakult vitiligo (pigmenthiányos bőr) elvette minden életkedvemet és a (volt) barátaim közé sem merek már menni ezzel a betegséggel, miből lehet erőt meríteni?

Figyelt kérdés

Már hetek óta csak az öngyilkosság jár a fejemben ugyanis ez egy gyógyíthatatlan betegség. Úgysem fogok kelleni senkinek így. Egyedül leélni egy életet kedvtelenül mi értelme?

19F


2020. ápr. 1. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Gyógyíthatatlan, de nem halálos, teljes értékű életed lehet. Azt ugye tudod, hogy nagyon különleges vagy? Nagyon ritka dolog ez. Sok fényképész álma, hogy találjon egy ilyen személyt. Nézz magadra más szemmel, egyedi vagy. Az öngyilkosságot felejtsd el, legyen önbizalmad, fogadd el magad. Írod, hogy úgysem fogsz kelleni senkinek...ezt te állítod csak, nem az emberek. Nem depizni kell, hanem szedd össze magad.
2020. ápr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia! Kérlek emiatt és semmi más miatt se tegyél ilyen rossz dolgot! Nekem is vitiligom van, amit tudok ajánlani, hogy tereld el róla a figyelmed, lehet lassan, de javulni fog ez a dolog. Én is megfeledkezem róla, csak néha jut eszembe, pedig a szám alatt van. Ha gondolod, keress fel egy pszochológust (interneten vagy vannak segélyvonalak) vagy beszélj őszintén a barátaiddal, szerintem normális ember emiatt nem ítél el.
2020. ápr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép a vitiligo :) Szép és különleges.
2020. ápr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A nagy Levin ***** válasza:
87%
Nem tromfolni akarok, de nekem meg pikkelysömöröm van. Hidd el az sem jobb, mégis teljes értékű életet élek. Ne add fel!
2020. ápr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

na ha a barátom lennél, én lennék az első aki lekever neked egyet a kórházban, miután felébredtél...ilyen piti indokkal itthagyni őket?

amúgy szerintem (hát most rohadtul nem kéne ezt mondanom,mert mégiscsak betegségként van nyilvántartva de) tök szexi. vagy érted. meg különben is, minden embernek van valami kehélye. neked a bőröd, nekem a súlyom, a harmadiknak az orra, a negyediknek nemjuteszembehirtelentöbbpélda...

2020. ápr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt öngyilkosnak lenni?Bár vitiligóban "szenvednék".2 ismerősömnek van ilyenje és vígan élik az életüket .Nem szégyen segítséget kérni és valószínű,hogy a barátaid IS tudnának segíteni.Legrosszabb magadba fordulni!
2020. ápr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősömnek is ilyen "betegsége" van, de mégis volt/van párja. Nem ezen fog múlni :)
2020. ápr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát tényleg nagyon gyenge embereket szül ez az elkényelmesedett világ. Ugye tudod, hogy valaki vakon/fél lábbal/rákkal nem nyavalyog ennyit és csinálja a dolgát?
2020. ápr. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen betegségben szenvedő ismerősöm.az ember szeme hozzászokik,nekem se tűnik fel hogy ő ilyen. Párja is volt már nem egy. Ne félj, lesz neked is
2020. ápr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Adhatok egy kis pigmentet, ha gondolod. ;)


[link]


Amúgy nem ertem itt egyesek miért akadnak ki egy kis színen... Nekem az a bajom, hogy az a folt olyan belöl van, hogy jóformán csak én látom. :D

2020. máj. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!