Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kezdjek magammal? 14/L

Mit kezdjek magammal? 14/L

Figyelt kérdés

Alig vannak barátaim, ők is inkább csak haverok. Úgy érzem, kolonc vagyok mindenki nyakán.

Nem vagyok se túlsúlyos, és nem is küzdök hasonló problémákkal, viszont fogszabályzóm van és pigmenthiányos vagyok.

Szeretnék beszélgetni, ismerkedni, csak nincs kivel.

Vannak hobbijaim, de mind otthon ülős, így ezek kapcsán se tudok barátot keresni:(



2017. márc. 25. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
98%
Ne erőltesd ez jön majd magától. És akkor mivan ha fogszabályzód van és pigmenthianyod?? Akkor úgy gondolod hogy te nem vagy értékes és szerethető ember? Ha valaki a barátod az nem a külsőd miatt fog veled lógni/mutatkozni. Még nem találkoztál olyan emberrel akivel egyezik az érdeklődési köröd de előbb utóbb fogsz. Voltam már a helyzetedben én is nehezen barátkozom de a végén csak összejött mindig valami.
2017. márc. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszélgessünk
2017. márc. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És törölte magát
2017. márc. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!