Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél, ha a szemed...

Mit tennél, ha a szemed láttára inzultálnának egy nőt?

Figyelt kérdés

#nő #zaklatás #inzultáltás
2021. márc. 26. 15:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
16%

Nem érdekelne.Végignézném, kíváncsi lennék mi sülne ki belőle.

Ha vége, akkor továbbsétálnék.

2021. márc. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
18%
Nem az én dolgom.
2021. márc. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Én azért megpróbálnék szerintem segîteni. De attól is függ hányan vannak a támadók.


Gyakran annyi is elég ha azt tettetem hogy egy ismerőse vagyok és oda megyek hogy "Hali, de régen láttalak, te is xy-ra tartasz? Megyünk együtt?" Vagy valami ilyesmi

2021. márc. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hányan vannak és milyenek a támadók. Ha 1-2 átlagember, akkor odamennék segíteni. Ha sokan vannak, vagy késes/kigyúrt/akármilyen alakok, akkor megpróbálnék segítséget kérni - én magam is 50 kilós csaj vagyok, nem vagyok túl ütőképes ha tényleg gáz a helyzet, többre megy az inzultált hölgy, ha inkább kerítek valakit.
2021. márc. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
22%
Semmit, védje meg magát. Paprika spray fújja le .
2021. márc. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
20%
Úgy gondolom ebbe a rohadt nagy feminizmusba az is beletartozik, hogy a nő nem szorul egy férfi védelmére ilyen szituációkban.
2021. márc. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
39%
Valóságban jobb kimaradni az ilyenből. Te azt látod, valakit inzultálnak, de nem tudod, ki az a férfi, honnan ismeri a nőt, miért inzultálja. Végén te jársz rosszabbul, mert oda mentél és szóltál.
2021. márc. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%
Mit értünk inzultálás alatt? Ha csak szavakkal, akkor nem tennék semmit. Ha bántalmaznák, és úgy látnám, hogy van esélyem segíteni, akkor megpróbálnám.
2021. márc. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%

Volt már ilyen, többször is, és én nem bírok elmenni az ilyen dolgok mellett. Kétszer férfi inzultált nőt, azokat a helyzeteket tudtam kezelni. Ha határozott kiállásod van, attól sokan visszariadnak (nyilván nem késes csoportra gondolok, én se vagyok hülye).

Számomra férfiként az volt nehezebben kezelhető, amikor négy nő kezdett el elég durván inzultálni egy ötödiket. Ugye egy nővel szemben egy normális emberben benne van, hogy pl. nem beszélünk úgy, mint amit két férfi megenged egymás között stb., de ez azért mégis egy speciális eset. Itt nehéz volt meghúznom a határokat, mi az, amit még ilyenkor tehet/mondhat az ember, és mi az, amit nem. Ilyen helyzetbe nem szeretnék többet kerülni.

23F

2021. márc. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%

Megdöbbentőek a válaszok! 20as éveim elején nagyon korán mentem dolgozni hajnalban. Álltam ki a kocsival és az utca közepén egy fiatal embert jól elvették. Magyarul a földön fekve rugdosták. Hát nem gondolkodtam hanem odamentem. Azt tudni kell hogy a hangom nagyobb mint az erom pláne két jól megtermett férfival szemben. A verekedést sem folytatták nyilván nem érre számítottak hanem hogy mindha mi se történt volna elmegyek mellettük. A bajban lévő embertársainkat segíteni kellene nem pedig elmenni mellettük.


30N

2021. márc. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!