Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért közömbösek az emberek,...

Miért közömbösek az emberek, ha valakit inzultálnak (legfőképp nőket) tömegközlekedésen vagy az utcán?

Figyelt kérdés

2021. márc. 13. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Mert van az inzultálásnál ezerszer veszélyesebb dolog, amitől rettegnek. Magyar bürokráciának hívják. Ha egyszer elkezdesz rendőrségre, bíróságra járkálni évekig baxtatnak vele.
2021. márc. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Mert senki nem akar kórházba kerülni.
2021. márc. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Mert ha visszajuttatok egy elhagyott pénztárcát a tulajdonosának, az feljelent engem, hogy kivettem a pénzt a tárcából.
2021. márc. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%
Az első kettő hülyeséget beszél. Egy igazi férfi megvéd egy nőt ha bántalmazzák, ha másképp nem, rendőrt hív. De valószínűleg nem történt 'igazi' inzultálás, ezért nem kellett megvédeni.
2021. márc. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Mi számít annak? Ha beszólnak nőtársamnak, akkor már meg kell védeni? Vagy a rángatásnál kezdődik???


Az egyenjogúság is csak addig tart nálunk, amíg fel kell cipelni a frigót a 8.-ra.

31/N

2021. márc. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én van hogy megszoktam próbálni lenyuktatni az aggresszort, mikor másról van szó elég nyugodt vagyok ilyen helyzetekben lol. Egyébként nagyon egyszerű a válasz, mert nagyon sok a macera vele, és nem is éri meg. Rosszabb esetben te járod meg, meg az is benne van, hogy jól agyonvernek aztán bíróságra járás egy jó ideig..stb. és mégis mi hasznod származik belőle? elmondhatod hogy kiálltál egy embertársadért, közben lehet úgy megsérültél ami hátráltat az életedben, munkában, de ezért te nem leszel kárpótolva, csak a gondolat marad, hogy na segítettél, az elkövető meg kisebb büntetését letölti, és igazából le se **** hogy mi történt. Ráadásul így is kicsi a fizetés idehaza, rengeteget kell dolgozni, az embernek alig van energiája, illetve ideje, hogy ilyesmivel foglalkozzon.

Nincs egyenjogúság btw.

Egyébként ha látnám, hogy egy nőt zaklatnak én is oda mennék segíteni, de én személyszerint csak azért mert ha lesznek gyerekeim vagy feleségeim, és ha nem vagyok abban a pillanatban velük mikor beüt a baj én is örülnék ha valaki tudna nekik segíteni aki a közelben van.

2021. márc. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
Miért ne legyek közömbös! Egyenjogúság van, a kedves feminista libák igenis tudják megvédeni magukat!
2021. márc. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Konkrétan milyen inzultációról beszélünk?

Írj példát.

2021. márc. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert gyávák. Nem érdeklik őket a mások dolga. Nem akarnak konfliktusba keveredni. Szeretne menni már haza/ a dolgára. Nem kapnak pénzt, vagy jutalmat érte. Nekik nem éri meg segíteni.. ://


De persze amikor valaki külsejét, ízlését, szexualitását, bőrszínét stb-jét szidják, akkor már nagyon érdeklik mások dolga.


Ilyenek az átlag emberek sajnos. Tisztelet a kivételnek!

2021. ápr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!