Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél, ha az utcán vagy...

Mit tennél, ha az utcán vagy tömegközlekedésen a szemed láttára inzultálnának egy nőt?

Figyelt kérdés

1) Odamennél a nőnek segíteni

2) Hivnád a rendőrséget

3) Semmit



2021. febr. 25. 18:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy mekkora az ellenfél 🤷‍♂️
2021. febr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
Ráköszönnék a nőre, mintha régi ismerős lenne. Ez valsz megoldaná a szitut.
2021. febr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
3%
Attól függ. Ha jó a csaj, akkor segítek neki, ha nem, akkor ignorálom.
2021. febr. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

A helyzettől függ: ki inzultál kit, mit jelent az adott helyzetben az inzultálás, hány ember van körülöttünk, mik a körülmények stb.


Olyan még nem volt, hogy rendőrt kelljen hívni, szerencsére, de pl. odamenni már többször mentem, ha nyilvánvaló volt, hogy kellemetlen a nőnek a pasas közeledése pl. szórakozóhelyen vagy edzőteremben. "Szia, bocs, hogy késtem, most már itt vagyok." oszt cső.

Olyan is volt már, hogy szórakozóhely előtt tántorgó, magáról nem tudó lányt kikaptam egy pasi kezei közül, aki haza akarta vinni. Nem akartam, hogy egy taxiba üljenek, mert nem egy barátja volt, se nem a párja, hanem ott találkoztak alig pár órája. Az a biztos, ha egyedül megy haza ilyen állapotban.


55 kilós nőként amúgy azt is el tudom képzelni, hogy ha a rendőrhívás valami miatt nem opció, akkor nem csinálok semmit, mert saját magam is féltem, de mondjuk még szerencsére ilyen helyzetben se voltam még.

2021. febr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
8%

Semmit !


Honnan tudjam, lehet hogy megerdemli.

2021. febr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
62%
Kisebbségiek sokszor élnek így nyilvánosan magánéletet...
2021. febr. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha durva a helyzet és egyedül lennék tanúja, hívnám a rendőröket. Ha még nem az az eset, amihez feltétlenül rendőrt kéne hívni és egyedül vagyok rajtuk kívül, mennék tovább. Ha több tanúja lenne az esetnek, hagynám, hogy valaki más cselekedjen.
2021. febr. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
40%
De jó, hogy hiába válaszolsz a kérdésre, a sok vérpistike lepontoz, mert nem tetszik a vélemény. :D
2021. febr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
31%
Amúgy az 5. válasz (lehet megérdemli) lehet durván hangzik, meg vitatkozhatunk, hogy senki sem érdemli meg stb. De sok nő maga választ erőszakos partnert és minden bántalmazás ellenére kitart mellette, az ilyenre én is azt mondom, hogy hát azt kapta, amit akart...
2021. febr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
76%
Semmit! Nem avatkozok bele más emberek magánügyébe mint igazságosztó terminátor. Ez legyen az ő dolguk.
2021. febr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!