Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Arról mit gondoltok ha ki...

Arról mit gondoltok ha ki akarna rabolni engem mondjuk egy elmebeteg utcán, akkor inkább szúrjon le akkor se adok oda semmit?

Figyelt kérdés
Mivel úgyse ér semmit az élet. Te oda adnád? Vagy mit tennél?

2021. márc. 26. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Én szúrnám le őt :D
2021. márc. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De azért meg verekednék vele, nem adom könnyen magam. Ha én nyerek így járt. Szóval nem hagyom magam direkt azért.
2021. márc. 26. 18:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindegy lenne nekem.
2021. márc. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Odaadnám. Sose tudni kivel állsz szemben. Lehet 1/1 ütés lennél neki.
2021. márc. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A te életed, a te választásod.
2021. márc. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezeket csinálnám:

A)Mivel fegyveres kirablás oda adnám a pénzt.

B)Vagy ha nyengébb mint én,vagy súlycsoport,akkor talán hátba szúrnám,és úgy állítanám be hogy megtámadot,persze ha nincs kamera/szemtanú akkor nyilván

C)Utánna szaladnék és nyakánál fogva a földre tenném és kéást elvenném,és elverném.

CS)elfutnék és hívnám a rendőrséget

D)Ha lassabb mint én akkor videóra venném és elbújnák egy lakásban,és azután a rendőrséget.

2021. ápr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha fegyvere van, akkor érdemes vele együttműködni. Érdemes egy kisebb összeget nekiadni, és elfutni.
2022. jan. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!