Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert vakulnak el az emberek...

Miert vakulnak el az emberek a hitbe ennyire ?

Figyelt kérdés
Van olyan ismerosom aki szerint ha meghal az ember Tudja hova kerul mi lesz vele stb A biblia Isten szava stb! Én is hiszek Istenben meg Jézusban és a szeretet meg hiszem jobb jónak lenni mint rossznak. Bekeben kell elni!! De egy emberi lénynek se papnak se Pásztornak semmilyen vallasi vezetőknek nem hiszek!! Hiaba állítják hogy ôk Isten kivalasztottjai ez a legnagyobb karomlas! Isten nem választ ki senkit csak aki az agyába be képzeli , Mindenki halando! Nem tudunk semmit de semmit! Csak annyit hogy szuletunk halunk!! A pap s pasztor is csak egy szakma olyan mint masnak a gaz szerelő , ács, Szakács, orvos boltos
2021. márc. 28. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Buták, manipulálhatók, nincs kritikai érzékük, unatkoznak, lelki betegek, agyilag defektesek. Hű, mintha csak az ex nejemet írtam volna le, az is egy szektaszökevény volt.
2021. márc. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek többségének kell egy kapaszkodó, aki mindig ott van neki, akire felnézhetnek, aki megbocsájt, aki vigyáz, stb... vagyis valaki, akivel meg lehet magyarázni mindent és könnyebb sokszor a felelősséget is átpasszolni.


Nem tartom rossz dolognak a vallásokat, sőt, szerintem nagyon sok embernek segítik az életét. Akiket te írtál, a "kiválasztottak" figyelmet, imádatot és elismerést akarnak csak miközben vezető pozícióba helyezik magukat.

2021. márc. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tapasztalták meg a halhatatlan lelküket, önnön igaz valóját.
2021. márc. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Ha pásztornak nem hiszel, Istennek se hiszel, az ő igéjéből prédikálnak. Nem ismered Istent azért írsz ilyeneket.
2021. márc. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

4-es: Te ismered? Bemutatsz neki?

Melyik Istent is reklámozod, amelyik özönvizet küldött a földre vagy Ábrahámot beszivatta hogy nyirja ki a fiát heccből, a kedvéért.

2021. márc. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Emberek! Okè aki hisz én is! De aki olyanokat állít mint a 4es az beteg.. agymosott. Nem akarok senkit bantani de olyanokat hogy lehet hogy Személyes kapcsolatot létesíteni egy olyan Lénnyel aki Masik dimenzióban van! Sehogy! Csak ha imádkozol meg hiszel benne! Máshogy nem. Aki szellemekkel suttog javaslom keressen fel egy pszihiatert ! Papok pasztorok is emberek! Ennyi
2021. márc. 28. 22:15
 7/11 anonim ***** válasza:
61%

Igen, emberek vagyunk, kérdező.

A biblia szerint isteni szikrát hordozunk.

Vagy az éltet minket.

Ez által többek lehetünk embernél.

Figyeld meg, emberben is vannak minőségek.

Szerinted ki áll közelebb az istenihez, ki válik hozzá hasonlatossá?

2021. márc. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező és ötös. Egyikőtök se ismeri Istent. Szerinted beteg vagyok? Keresztény ember mond ilyet a másikra? Ki gondolkodik rosszul? Isten mosta át az agyam? Azt látom hogy a kérdező jehovás, akik nem Isten igéjét prédikálják, bizonyágtétel igen is van, tehát Isten tartja a kapcsolatot emberekkel. Imával kigyógyúltam kényszerbetegség ből, pirulákkal sose sikerült. Aki keres az talál, meg van írva, engem a hitem tartott meg.
2021. márc. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Van ilyen ismerősöm, azaz munkatársam. Nyomatja 1000-el a témáját, ő sem-, én sem tudjuk egymást meggyőzni, hogy szerinte ez miért jó, fontos, szerintem meg miért h*eség.

A vallásosak hisznek valami xarban, ami megfoghatatlan, de lényegében ez ö saját magukról szól, önmagukat istenítik, hogy milyen szuperek is ők. Pedig csak arról van szó, hogy van köztük, akinek pl.: 110-es az IQ-ja, ez meg nem Isteni beavatkozás.

2021. márc. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Mindenki halando! Nem tudunk semmit de semmit! Csak annyit hogy szuletunk halunk!!"


Pontosan,és mivel az emberek félnek a haláltól,de önmagában a bizonytalan,félresiklott életüktől is,máris "meg lehet őket menteni" hangzatos dumákkal,karizmatikus fellépéssel.

2021. márc. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!