Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi értelme van álszent lenni...

Mi értelme van álszent lenni és jó pofizni a másik emberrel ?

Figyelt kérdés

Online beszélgettem egy lánnyal és mire kép váltásra került sor azon nyomban letiltott.

Ennyire számít a külső egyeseknek ?

Tisztelet a kivételnek! Hogy ha nem szép a beszélgetőpartnered akkor szóba se kell állni vele ?

Remélem jól írtam.


2021. márc. 30. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nyilván játszik a kinézet is, de ha jót beszélgetek egy emberrel akkor nagyon bunkóság ilyenért letiltani. Nem akarok neked ezzel beszólni, de szerintem nem tetszett neki a stílusod és megvárta, hátha szupermodell vagy. Ezek szerint nem azt kapta amit remélt és nem látta értelmét folytatni a beszélgetést. Mindettől eltekintve még mindig nagyok köcsög húzás volt.
2021. márc. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Esküszöm szépen írtam hát igen szerintem is bunkóság de hát ez van nem lehet tudni ki mit gondol a másikról
2021. márc. 30. 19:17
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is azt hitte egy szupermodell jó képű fiú vagyok és kiderült hogy mégse
2021. márc. 30. 19:19
 4/6 anonim ***** válasza:
ha azonnal letiltott akkor pont hogy nem jópofizott veled utána.
2021. márc. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk egy ideig minden jól ment meg látott le tiltott ez nem szép dolog szerintem
2021. márc. 30. 19:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagy gyökérség volt,amúgy igen ennyire számít a külső és a megjelenés a nőknek,hiába érvelnek azzal,hogy a belső fontosabb,ez hülyeség. Mondjuk akad olyan nő akinek kevésbé, egyik ismerőssel szoktunk beszélni a párkeresésről,egy magas kövér formátlan nőről van szó aki nekem még szexre sem kellene,múltkor mondta,hogy ő egy helyes kigyúrt férfit szeretne,csak a gazdag hiányzott a kívánságából. Még az átlagos vagy csúnya nőknek is ilyen elvárásaik vannak. Önkritika az nincs,egó és beképzeltség az egekben. Az ilyen nőket(inkább nem írom le amit gondolok) jobb elkerülni.
2021. márc. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!