Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnál is van, hogy nem...

Másnál is van, hogy nem mindig kel fel az ébresztőre?

Figyelt kérdés

Én reggelente 4 különböző időpontba állítom be az ébresztőt 15 perces különbségekkel hátha valamelyik felkelt, de ma egyik se sikerült...

Más is szokott hasonlóan járni?



2021. márc. 31. 08:50
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Amikor felborul a bioritmusom és nem alszok eleget vagy éppenséggel állandóan túlalszom magam, akkor igen.


A bioritm visszaállítása nem 2 perc, addig is én azt szoktam csinálni, hogy beteszem a leghangosabb, legidegesítőbb zenét (zajt) valaha és a szoba másik sarkába teszem a telót.

2021. márc. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1-es


Én ezt a zenés dolgot nem tehetem meg, mert elég vékonyak a falak és én általában hamarabb kelek mint a többiek.... XD

2021. márc. 31. 08:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon éber vagyok ezekre, az szokott lenni a probléma hogy visszaalszom.

Például volt, hogy ottalvós buliban a házigazda beállított magának egy nagyon halk rezgést reggelre, amire rajtam kívül az egyik vendég sem ébredt fel :D


A párom viszont ennek a fordítottja. Nem mindig ébred fel rá, éha meg egyenesen álmában (alvajáró) kinyomja, hogy tudjon aludni. Ezért neki is több ébresztője van beállítva.


Ő az én kis szundigombom :D Néha reggel kell rajta egy finomat lökjek, hogy feltűnjön neki az ébresztő és kinyomja.


Fél órával korábban kezdődik a munkaidőm mint az övé, ezért néha felhívom a biztonság kedvéért. Arra viszont mindig felébred.

2021. márc. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én fölkelek rá, de abban a pillanatban, hogy kinyomom, már újra csukódik le a szemem és már alszom is.
2021. márc. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ma jártam így pont én is. Egy órán keresztül szólt az ébresztő a telefonon, és nem hallottam. Eddig sosem volt ilyen. Van valami a levegőben lehet.😃
2021. márc. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5


Az lehet, mert idáig másnaposan is mindig meghallottam.. :D

2021. márc. 31. 09:14
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ezért szeretek rádióra ébredni, mert mindig más szól, nincs megszokás, mint az ébresztőnél, hogy immúnissá válok ugyanarra a hangra egy idő után.
2021. márc. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb egy órán át 7 percenként szól az ébresztő, két különböző hanggal, néhol az időt is bemondatom vele. Nagyjából 35-40 perc után veszem az adást, hogy fel kéne ébredni. :D De így is volt már, hogy az utolsó ébresztő után fél órával ébredtem fel. XD
2021. márc. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem régebben sajnos volt arra példa, hogy konkrétan átaludtam az ébresztőt és a 3 automatikus szundit is. Aztán a tervezett felkelés után úgy egy órával később pedig csak pislogtam nagyokat, hogy miért nem szólt a telefon.

Azóta hangosabbra állítottam és egy ritka idegesítő jelzést választottam pluszba. Most nem a felkeléssel, hanem a relfexből-szundit-nyomok dologgal van gond :D

2021. márc. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan, hogy direkt a szoba másik sarkába raktam. Így is kinyomtam úgy, hogy nem is emlékszem rá... Fél órával az ébresztő után, az ágyam mellett, takaróval bebugyolálva ébredtem... akkor is csak azért keltem fel mert túl kemény volt a padló😅
2021. márc. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!