Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok ember miért nem szeret...

Sok ember miért nem szeret otthon maradni?

Figyelt kérdés
Most a covid miatt több ismerősöm is home office-ra kényszerült vagy csak karanténban kell lennie, de már 1-2 nap után visszamennének dolgozni. Miért nem jó egy kicsit otthon lenni?
2021. márc. 31. 09:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor nem szerettem otthon lenni, amikor a szűk családban, akikkel együtt éltem, rossz volt a légkör. Lehet technikai probléma is, ami otthon nem megoldott, az irodában meg igen. Lehet, hogy a te ismerőseidnél is ez a helyzet, hogy nem mindenhez férnek hozzá otthonról, a fél irodát meg nem tudják hazacipelni. Nem kérdezted őket?
2021. márc. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

(Az én munkahelyem nem támogatja a home office-t)


Én alapvetően elég szocfób és introvertált ember vagyok, de azért van igényem a társaságra, szocializációra. Szeretem a munkahelyem, jófejek a kollégáim, szinte mindig röhögünk valamin, így ez a szükségletem fedezve van :)


Amúgy elég nyüzsi típus vagyok, mindig is szerettem suli/munka után barangolni valamerre, elmenni bevásárolni, bármi. Kirázni a bolháimat :)


Persze most vigyázok, de azért még mindig jó elsétálni a boltig a tömegközlekedés helyett.

2021. márc. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek otthon lenni. Most épp nem is mehetek sehova. Viszont hiányzik az a közeg, amiben normál esetben lennék.
2021. márc. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit jó otthon lenni,,de nem egy évet...
2021. márc. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A bezartsag erzes / tarsasag giant miatt nem jo hosszutavon otthon lenni.
2021. márc. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ki lehet menni sétálni bármikor, barátokhoz is
2021. márc. 31. 10:53
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Munka közben azért nem mehetsz ki akármikor.
2021. márc. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedül élek, távoktatásban tanulok és home officeban dolgozok. Borzalom. Egész nap egyedül vagyok, nem szól hozzám senki, nem találkozom senkivel sem, nem is látok embereket. Max. este jut egy kis időm arra, hogy elmenjek a boltba vagy sétáljak egyet, ezeket is nagyrészt egyedül. Plusz itthon azért nem olyanok a körülmények mint egy irodában, nem arra vagyok berendezkedve, hogy itthonról dolgozzak (gondolok itt a helyre, eszközökre). Nekem hiányzik, hogy bejárjak dolgozni (amúgy a tanulás is, de most nem az a téma), találkozzak a kollégákkal, váltsunk pár szót stb., a környezet és a hangulat is motivál.
2021. márc. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"Munka közben azért nem mehetsz ki akármikor."


Munkahelyen sem

2021. márc. 31. 11:11
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Te írtad, hogy ki lehet menni sétálni bármikor...
2021. márc. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!