Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire jó az, hogy egyes emberek...

Mire jó az, hogy egyes emberek teljesen elveszik a másik ember életkedvét ? Akár egy sértés, bántás formájában ?

Figyelt kérdés
Minden boldogságot kiszipolyoznak a másik emberből. Annyira gyűlölöm az ilyen embereket. Mit képzelnek magukról az ilyen férgek ?? Agyon kéne verni az ilyen gonosz, rohadék tetveket...

2021. márc. 31. 16:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
54%

Engem érdekelne, hogy konkrétan (vagy csak egy példa) mivel sértett meg ennyi ember.

Nagyon sajnálom. Az 5/4 nagyon durva arány. Számomra szinte hihetetlen. Nekem a 20% is soknak tűnik.

2021. márc. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
23: Hidd el igaz. Valahogy mindig kifogom a szar embereket, akárhova megyek..
2021. márc. 31. 19:01
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nem vagy egyedül.

De azért irhatnál konkrétabb dolgokat.

2021. ápr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos én is így jártam éveken keresztül több munkahellyel is. Rájöttem, hogy mindig kihasználnak, hogy kedves vagyok és segítőkész. A legdurvább az előző munkahelyem volt, ahol állandóan kiforgattak, szemétkedtek. Volt egy nő, akit én pszichopatának neveznék. Mesterien tudott rohadékoskodni. A főnök szemébe nyalni. Nagyon nem volt rendben az egész élete, nagyon durva sorscsapást is kapott, meghalt a fia. De ennek ellenére még szemetebb lett. Sőt az a durva, hogy a főnök minden szavát itta, mert annyira a kedvenc nyalógépe volt. Bár az ilyen főnökökkel van a legnagyobb gond, mert ha ezt nem díjazná, akkor a rohadékok nem tudnának érvényesülni. Bár a végén rájöttem, hogy a főnök is egy mocskos rohadék, úgyhogy inkább leléptem. Most egész jó munkahelyem van, most a munkától purcanok ki olyan sok, de a kollegák és vezetők jók. Nem mondom, hogy mindenki tökéletes, de meg lehet velük többnyire beszélni mindent. Egyébként nagyon sok beteg agyú, rohadék ember van. Soha ne hibáztasd magad, ha ilyenekkel találkozol. Ez nem a te hibád, hanem az övéké. Fejlett, érett ember tisztelettel és kedvesen bánik másokkal.
2021. ápr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
72%
Én is azt kívánom a rohadék embereknek, hogy kapják vissza a mocskaikat tízmilliószoros erővel. Remélem így lesz. Én hiszek benne, hogy mindenki visszakapja, amit tett.
2021. ápr. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
71%
Egyet értek
2021. ápr. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!