Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki hogy dolgozik az egyetem...

Ki hogy dolgozik az egyetem mellett?

Figyelt kérdés

25/N vagyok, mester szakos.

Nappalis vagyok. Nos, 14 órám van összesen, és szinte mind gyakorlat, tehát óráról órára készülnöm kell, sokszor több oldalas beadandókkal.

Még másfél évem van. Jövőre 7 órám lesz. Szeretnék dolgozni, de nem tudom, mit lehetne így.

Sokszor összevissza vannak az óráim, és mindegyikre kötelező bejárni, hisz gyakorlatok.

Szüleim szívesen eltartanak amíg tanulok (később kezdtem az egyetemet egy betegség miatt), viszont én szeretnék elköltözni hamarosan, és kellene rá gyűjtenem. Ki hogy oldja meg, különösen így covid idején?


2021. márc. 31. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Időszakos munkák pl vagy egyéni munkarend.

Én szakmában dolgoztam megbeszélt időpontokban (régészet) valamint nyáron (tartalékos katonaság)

2021. márc. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj majd valami olyan melót találni, ahol rugalmasan kezelik a munkabeosztást és nem okoz nekik gondot igazodni az órarendedhez.
2021. ápr. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!