Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kikre használják azt a kifejez...

Kikre használják azt a kifejezést, hogy femináci?

Figyelt kérdés
Több kérdés alatt láttam már, de nem tudom pontosan mit takar...ki tudnátok fejteni?

2021. márc. 31. 23:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én személy szerint azokat tartom annak, akik a feministák között is szélsőségesek, vagyis nem azokat támadják, akik alsóbbrendűként kezelik a nőket, hanem a saját csoportjukon belül bántanak másokat, akik nincsenek annyira szélsőséges véleményen. Vagyis nem köpködnek minden pasira, nem kiáltanak mindenre elnyomást, stb. De ez így van mindenféle szélsőséges emberrel, hogy nem a jelenség ellen harcol ami zavarja, hanem azok ellen, akik talán nem annyira szélsőségesek, mint ő. Ezzel akkor a megbántott emberek is kiválnak a csoportból, hogy ne vállaljon egy közösséget a szélsőségessel, aztán majd vele azonosítja később az egész csoportot. Ilyenek a vegánok is pl. Ha eszedbe jut a szó, akkor nem egy olyan emberre asszociálsz, aki nem eszik húst és békésen él, hanem egy ilyen agresszív valakire, aki azért is kötekedik akár egy másik vegánnal, aki szóbaáll olyannal aki húst eszik, meg vegán tápot ad az állatánam, stb. És nyilván röhögünk, meg triggerelődünk rajta, mert azt hisszük az összes olyan. Na ugyan ez van a feministákkal is, mintha összességében pejoratív jelző lenne lassan :/.
2021. ápr. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom marha rövid az élet ahhoz, hogy gyűlölködéssel töltsük, legyen ez a nemekre, politikára, bármilyen eltérő neveltetési, élettapasztalatra mondva.

Idős korunkra a szépre kellene emlékezni. :(

Kettőt pislog az ember, és már 50 éves.

2021. ápr. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
39%

Hát itt a gyk-n azokra a királylányokra használják, akik nem vagyunk hajlandóak megcsókolni a posványukban dagonyázó incel rusnya varangyokat. Miket is beszélek. Mit megcsókolni? A tündérmesék óta nőttek az elvárások. Elszegődni hozzájuk cselédnek, főzni, mosni, takarítani rájuk, meleg ételt tenni eléjük, semmit se elvárni, kussolni, terpeszteni.

Szóval mindannyian feminácik vagyunk. De az is lehet hogy még szegény guminők is azok mert ők sem végeznek házimunkát és nem sikoltoznak azalatt a fél perc alatt ☺

2021. ápr. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Sunshinedoll ***** válasza:
79%

Manapság már mindenkire rászórják, aki feminista mer lenni.


De ha egy rasszistát le mersz neonácizni, akkor megy a sírás, hogy "a köcsög libernyákok mindenkit lenáciznak, aki nem úgy gondolkozik, mint a normálisak". Na valahogy ezt látom én a feminácizással is. Női egyenjogúságot akarsz és nem ajnározod a férfiakat ok nélkül? FEMINÁCI vagy :D

2021. ápr. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
79%

Az értelmesek azokra mondják, akik szélsőséges nézeteket vallanak, utálják a férfiakat, a férfiak elnyomását szorgalmazzák, nőuralmat szeretnének, előjogokat szeretnének, vagyis nem az egyenrangúságra törekednek, mint a valódi feminizmus.

Az ostobák mindenkit annak tartanak, akik ellenzik, hogy a nők háztartási robot, szülőgép szerepet töltsenek be, és akik nőként jobban keresnek, mint a minimálbérből élő férfiak.

2021. ápr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
75%

Nemtom, szerintem mindenkire aki valami olyat mond, ami nem tetszik a férfiaknak, vagy csak simán nem pátyolgatja őket, amikor az aktivizmusáról beszél.

Egyszer azért voltam femináci, mert linkeltem egy bűnügyi statisztikát ami igazolta, az erőszakos bűnelkövetésben nem ugyanakkora a nők és férfiak aránya.🤷‍♀️

2021. ápr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Tudom hogy korán írom,de kb ennyi jelent:

Ügye vannak feministák,akik jogokat követelnek..

És vannak feminácik,akik nácikkal egyenlők,mivel a férfiakat leköpik..

Vagyis most szépen fogalmazva:ez olyan mint rókával meg a hollóval példádolzunk,a róka mindenben ravaszabb és okosabb,és ezért a róka a földön jobb kajákat kap,jobb a élhetése,de mivan a hollóval?

Holló sajnos mert madár,sajnos szemeket,meg döglött állatokat tud elejteni,és ezért van a hollóneoizmus.

Hollóneoizmus annyi takar,hogy minden kis róka kölyköt kaszrálni kélne,rohadt rókáknak ,minden jobb,pusztuljanak a rókák,rohadt nyavadék rókák mindig rosszak meg mindenféle ocsmány szörnyeknek mondanák el..

Ennyi takar a feminácizmus.

2023. jan. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!