Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha nem tudok...

Mit tegyek, ha nem tudok bízni az emberekben ? Szeretném őket szeretni, de egyszerűen olyan sok negatív rossz dolgot kaptam tőlük....

Figyelt kérdés

2021. ápr. 1. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne azonnal dobd rájuk a bizalmadat. Ha nagyon vágyik valaki a szeretetre, akkor képes egyoldaluan tul nagy bizalmat adni valakinek. Szép lassan épitsd fel a kapcsolataidat másokkal.
2021. ápr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pesig szeretném szeretni az embereket, de a rossz tapasztalatok miatt nem tudom...
2021. ápr. 1. 19:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Mik a rossz tapasztalatok?
2021. ápr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3: Fuhhh ha azt felsorolnám... Könyvet tudnék írni belőle. Az a rossz, hogy én szeretnék kedves lenni velük, de egyszerűen nem megy... Mert rosszakat tettek velem.
2021. ápr. 1. 19:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy mi rosszat? És nyilván nem minden ember tett rosszat, pl mondjuk én sem, meg a gyakorin lévő emberek nagy része:D
2021. ápr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Engedd meg magadnak,hogy szeresd, de azért ne ossz meg bárkivel bármit. Simán lehet, hogy tovább fogja adni, ki fogja beszélni a te saját gondolataidat, amit privát mondtál el neki.

A bizalom az egy hasznos dolog,ha van;meg az a tulajdonság is, hogy alapból bizalmatlan vagy; és akivel bizalmasabb leszel, annak se kell minden belső gondolatodat kitárni;legalábbis egyelőre tutira ne csináld; most azt tanitotta/mutatta meg neked az élet,hogy ne legyél naiv. Mármint az a tulajdonság is hasznos lehet, arra gondoltam, hogy maga a bizalom kapcsán, hogy a bizalomnak ez a tulajdonsága, hogy tud lenni, és tud nem lenni. Ha a te esetedben most életbe lépett ez a "védelmi mechanizmus", tehát, hogy ezzel véded magadat; akkor szal ennek oka van, és értelme; tehát annyira most ne engedj közel magadhoz embereket;mint szoktál.

2021. ápr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*szóval arra int,hogy tarts nyugodtan bizonyos távolságot, és most tehát ne tárulkozz ki senkinek úgy lelkileg túlzottan; de attól azért lehetnek barátaid, csak ne mondj el mindenkinek mindent, mindenkis belső dolgodat.
2021. ápr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
6: Tudom, csak félek a másik véglet meg az lesz, hogy tüskét növesztek és nem engedek közel magamhoz senkit. Nem akarok besavanyodott péló lenni....
2021. ápr. 1. 19:56
 9/10 anonim ***** válasza:
*de szóval ezt mindig addig tarts fönn ezt a lelki "kerítést", amíg nem feltétlenül tudod eldönteni, hogy kiben biz6sz meg 100%ig. 6.meg7.vokmég.
2021. ápr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Pacsi, jól teszed, így kell lennie ennek.
2021. ápr. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!