Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ember az életedben,...

Van olyan ember az életedben, aki valami nagyon rossz dolgot tett ellened és képtelen vagy neki megbocsátani ?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 5. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van, a szüleim.
2021. ápr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Nekem anyám. Egész gyerekkoromban azt hallgattam tőle, hogy egy szar vagyok, cserébe még most huszonévesen is annak érzem magam.
2021. ápr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

"apa" utolsó alkoholista fizikai bántalmazó és gusztustalan perverz állat

Nincs semmi okom meg bocsátani neki

Ahogy annak a személynek sem aki általános iskolában szexuálisan molesztált.


24/N

2021. ápr. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ex feleségem. Egy komoly baleset miatt kórházba kerültem.

Életem legkiszolgáltatottabb helyzetébe kerültem.

És amíg bent voltam majd otthon lábadoztam, dolgoztam a felépülésemen, hogy minél előbb vissza tudjak menni dolgozni és elvoltam a kislányunkkal, addig ő letojt minket, mint kiderült azért mert összejött a munkahelyén a biztonsági őrrel. Lebukás után pedig lelépett az életem értelmével a gyerekemmel.

2021. ápr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Nincs, mert az élet egyszer ad, egyszer elvesz... Mindenkinek.
2021. ápr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Gimnáziumi "barátnőm". Anyám már akkor látta, hogy valami nem stimmel vele. Mindig tudta kinél-kivel kell jóban lenni, hízelegni, több tanárnak kibeszélte a magándolgaimat, így ő lett a bennfentes. Az egyik férfitanárral, mint később kiderült volt viszonya is (felesége volt az illetőnek és kicsi gyereke). Nemcsak velem votl ilyen aljas, másokkal is akikhez nem fűzte érdeke vagy nem voltak felette. Nagyon vak voltam és birka módon mindig megbocsájtottam, azt is elnéztem, hogy fura másokkal. Nekem mindig hangoztatta, hogy engem nagyrészt utálnak az emberek és hogy örülhetek, hogy ő barátkozik velem.

Aztán jött egy pont, amikor rájöttem, hogy ténylegesen miket csinál, akkor jöttem rá, hogy viszonya volt a tanárral is és hogy több tanár azért fura velem, mert hülyeségeket mondott rólam.


Még tudnék róla írni, elég gáz dolgokat csinált és mindig jól jött ki belőle, mert háttérben maradt.

Sajnos egyetemen is visszaköszönt a pletykafolyam amit rólam is elindított, mivel jártak oda ismerősei.


Férfiak között nagyon népszerű, mert behízelgő cukiskodó miközben a hátuk mögött őket is kiröhögi, kihasználja.

Remélem egyszer visszakapja mindazt amit nekem és másoknak okozott. Több évtizede nem beszéltem vele, pedig hívott, de észnél voltam, nem válaszoltam. Pár éve megnéztem a profilját. Látszólag boldogan él két gyerekkel és az őt imádó férjével. Én meg a mai napig szorongok, amit nekem okozott és félek, hogy ismét előbukkan majd valamelyik régen elindított pletykahadjárata/más dolga (tudom nem hangzik durván, de tényleg nagyon tudta manipulálni az embereket).

Van még pár ember, köztük apám is aki egész tinik és gyerekkoromban terrorizált. De ő már nem él.

2021. ápr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egész életemben azt hallgattam anyától, hogy sosem vagyok elég, egy senki vagyok, akinek nincsenek és nem is lesznek barátai sosem. 20 évesen próbálom 0-ról építeni az önbizalmam.
2021. ápr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A volt menyasszonyomnak, aki nemet mondott nekem a lánykérésen, mondván, hogy ez neki túl gyors. Aztán pár héttel később közölte, hogy már nem szeret és szakítsunk.
2021. ápr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A volt barátom, aki az egyetlen exem. Túl sok rosszat tett ellenem, soha nem leszek képes elengedni a történteket. Csak megtanulni élni ezzel az érzéssel..
2021. ápr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!