Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utálnak az emberek, de a...

Utálnak az emberek, de a gondolataimat szeretik. Ezzel mit kezdjek?

Figyelt kérdés

A társaságukban nem értek szót velük, külön - külön sem, pedig nem kötekszem, csupán reális vagyok, de semmire nem megyek vele.


Társaságba nem járok, elég volt nekem az iskola, ahol ki tudtak közösíteni és volt kit szekálni, elég is volt bőven.


Párkapcsolatok tönkrementek, barátságot nem tudtam kialakítani senkivel, pedig nem ártott volna. Folyton egyedül vagyok, már széthasad a fejem a gondolataimtól.


Írok, de csak mint hobbi, egyelőre. Ott pedig odavannak értem az emberek, van egy beteges rajongóm is, mondjuk neki kevésbé, de örülök. Nem a poetről beszélek, és nem 1-2 ezer emberről, szóval kicsit örülök magamnak, de közben szidom is a pofámat, amiért senkim nincs.


Ez miféle jelenség? Bolonduljak meg? Mit akar velem az élet?


2021. ápr. 5. 16:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Az állatok iránti vonzalom sokszor együtt jár az emberek közé való beilleszkedési képtelenséggel. A legtöbb állatvédő antiszociális és embergyűlölő. Amúgy nem csodálom, én is ilyen vagyok, de a szélsőséges állatvédőket utálom, akik kegyetlenek az emberekkel.

Az állatok fantasztikusak. Emberek nélkül meg tudnék lenni. Állatok nélkül nem. És van írói vénám is.

Egyébként a gyerekeket én sem szerettem, de aztán lett egy gyerekem és őt imádom, a többi gyereket pedig sokkal jobban megértem. Ugyanolyan kiszolgáltatottak, mint az állatok és egész életükben nyögik, ha rossz szülőkhöz születtek le. Ráadásul ösztönösen vonzódnak az állatokhoz, amíg a sok hülye felnőtt el nem idegeníti őket tőlük. Az én kislányom állatok közt nőtt fel és sosem lesz olyan magányos, mint az, aki be nem engedné a lakásba a kutyát, macskát.

2021. ápr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
11# Tökéletesen egyetértek. Nem láttam olyan gyereket, aki utálná az állatokat, persze vannak pszichopaták, de az más... Viszont olyan felnőttekkel találkoztam, akik undorodnak még a kutyámtól is, és képesek összeveszni a gyermekükkel, akik szívesen megsimogatnák. Én pedig kellemetlenül érzem magamat.
2021. ápr. 5. 20:22
 13/17 anonim ***** válasza:

Azok közül nem tudnál megierkedni 1-2 emberrel, akik olvasták amit írtál? Én egész középsuliban (jóformán senki nem ment műszaki irányba az osztályból) és az első munkahelyemen (itt meg mindenki megcsinálta a minimumot, de nem akart többet elérni, kuli munka volt diplomásoknak) is ki voltam közösítve, egyetemen meg a második munkahelyemen meg népszerű vagyok.


Szerintem nagyon sok függ attól, hogy veled kompatibilis emberekkel találkozol-e, lehet, hogy csak ez volt a gond.

2021. ápr. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
13# Nem akarnak velem barátkozni, párszor viszont megesett, hogy bejelöltem egy - egy embert, de hosszabb beszélgetés után valahogy elhidegülnek tőlem. Nem kötekszem, csupán furának tartanak. Volt, aki letiltott, (mondjuk ő bunkó is volt mellé) szóval ha az olvasókról van szó, bőven elég az a két mondat, amikor megdicsérnek, én pedig megköszönöm. Mert ha tovább megyünk, annak nem lesz jó vége.
2021. ápr. 6. 00:43
 15/17 A kérdező kommentje:
Valahogy nem kompatibilisek velem az emberek. Egy sem.
2021. ápr. 6. 00:44
 16/17 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy ne legyen legalább egy ember! Ezt nem hiszem!
2021. ápr. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Lehet van, csak még nem tudok róla.
2021. ápr. 6. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!