Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek MINDENTŐL független...

Az emberek MINDENTŐL függetlenül lepontozzák mások válaszait. Miért?

Figyelt kérdés
A Moderátoraink miért törlik a kérdéseimet, válaszaimat, még akkor is, ha szépen leírom a gondolataimat, segítek... Vagy ha a kérdésem fontos, és gyorsan kéne rá válasz, mire vissza lépek, a kérdésem már nem létezik... MI EZ? Hosszan leírtam hogy én melyik kutyatápot ajánlanám, tapasztalatból, vagy a benne lévő tápanyagok százalékától függően, és a válaszom 13%-ra le volt pontozva... Jo, lehet hogy ezen nem kéne annyira felakadnom, de miért? Semmi csúnyát nem írtam, csk segíteni akartam, nem mondtam még azt sem hogy ezt használja, csk tippeket kért.
2021. ápr. 5. 16:32
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
És nem ez volt az első, csk szimplán azért ezt hoztam fel példának mert ez ma történt:/
2021. ápr. 5. 16:33
 2/29 anonim ***** válasza:
86%
Mert nem a hasznossag, hanem velemeny alapjan pontoznak.
2021. ápr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted? Bocsi, nem azért kérdezem mert idióta vagyok, hanem nem teljesen értem azt, hogy vélemény alapján hogy lehet pontozni?
2021. ápr. 5. 16:40
 4/29 anonim ***** válasza:
85%
Ugy, hogy nem tetszik a velemenyed, ezert lepontozlak, hiaba hasznos a valaszod.
2021. ápr. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
77%

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__11064793-roy..


Az első válasz a tiéd?

Én nem pontoztalak le, de a Royal Canin tényleg egy túlhájpolt, túlárazott cucc. Pár specifikusabb terméke tényleg jó, de én inkább vettem az általad leszólt márkát (bár azóta váltottunk). Lehet valaki ezt a szívére vette (??), hogy te leszólod a másikat. A kutsa kategóriában eleve RC ellenesek inkább az emberek.

Pontozáson viszont nem szabad kiakadni, én akkor már régen agyvérzést kaphattam volna. :)

Pl. politika kategóriában, ha nem vagy oltásellenes, akkor lepontoznak a sárga földig és még kapsz is pár kedves privátot, hogy birka vagy meg agymosott. Egészség kategóriában meg a fordítottja van, ott az oltáselleneseket osztják ki. (én ebből a vitából már kiszálltam, csak leírtam, amit tapasztaltam)

2021. ápr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
91%

Vannak, akiknek az a hobbijuk, hogy lepontoznak, ezért nem érdemes törödni vele.


Ami meg a kérdések törlését illeti, ha minden vagy sok kérdésedet törlik, akkor valami nem stimmel a kérdéseiddel, vagy a megfogalmazás, vagy a témaválasztá szabályzatba ütközö.

Az oldal alján van egy link a szabályzathoz, javaslom, alaposan tanulmányozd végig, akkor megtalálod, mi lehet a probléma.

2021. ápr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
30%
Van, akinek nem tetszik, ha okosabb, informáltabb vagy náluk.
2021. ápr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
74%

Igen, vélemény alapján megy a pontozás. Csak azt szokták amúgy ennyire lepontozni kutyatáp témában, aki valami élelmiszerboltban megvásárolható vackot ajánlgat amiben 4% a hús. Azért ha valaki elfogadható minőségű tápot ajánl, azt nem szokták 13%-ra levinni.

Egyébként van az állatos témában egy hírhedt troll aki egész nap a gyk-t böngészi, és abból áll az élete hogy minden választ lepontoz, ezért ott eleve ritkán látni 100%-os választ.

Ha lenyitod a pontozást a hozzászólásoknál, láthatod hogy mindenhol ott van a piros szavazata. 47 és 48% között ingázik.

2021. ápr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
47%
Mert ha valakinek más a véleménye, akkor a tied már nem lehet hasznos. Nem tudtad? Itt mindenki le van pontozva aki a nagy okos unatkozó, szitkozódó emberekkel nem ért egyet. Erről szól az oldal. Mindenki osztja az észt, a többi kultur ember meg le lesz pontozva. Ez van
2021. ápr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
25%
A 7-es megint le lett pontozva. Vicces. Pedig jókat beszél...
2021. ápr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!