Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy főnök látja a beosztott...

Ha egy főnök látja a beosztottján hogy nagyon beteg (látható külső jelek) akkor nem illenék megkérdeznie mi a baj, mi a betegség, hogy van stb?

Figyelt kérdés

Az illető csontsoványra fogyott, kihullott a haja, beesett az arca, furcsa foltok vannak rajta mindenütt, és nagyon nem teherbíró. Egyre gyakrabban kell leülnie, és úgy fújtat zihál mintha maratont futott volna. Egyre gyakrabban rohan a táskájához és kapkod be valami tablettát, senki se tudja mit.

A főnök meg elnézi de semmit se kérdez semmit se szól.

Ilyenkor az alapvető emberi humánum nem azt kívánná hogy mégis megkérdezze mi az ábra?Mert ha műszak közben esik majd össze az illető, és a mentő viszi el, az a cégnek se lesz jó finoman szólva.

A főnök maga annyit mondott erről amíg tudja a munkát csinálni csinálja, ha már nem tudja, majd elküldi és felvesz a helyére valakit. Neki ez a téma ennyi.


2021. ápr. 6. 12:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

"akkor azért ott lehetne kérdezni nem?"


Mivel sajat maga nem mondta/mondja el, mi a baj, igy szerintem nem is akarja, hogy az emberek pontosan megtudjak. Nem koti masnak az orrara, meg szerintem o is gondolja, hogy ugyis meglatszik rajta, igy nincs mit kerdezni.

Ha elmondja magatol, akkor oke. Ha nem, akkor meg teljesen mindegy, hogy nez ki, nem illik kerdezoskodni, mert tuti zavarna. Egy "szia, minden oke?" meg elmegy, de ennel tobbet nem kerdeznek.


Ha ilyen sulyos a dolog, akkor meg szerintem o sem dolgozta meg fel, es el akarja a figyelmet terelni a munkaval (ezert is nem mondott fel talan). Ha most nekiallna a fonok kerdezoskodni, az tuti betenne nala a kaput.

2021. ápr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezek alapjan szegeny rakos lehet, mert ilyen brutalis mellekhatasa a kemoterapianak meg az immunterapianak szokott lenni.

Hagyjatok dolgozni, ne firtassatok, mert neki is iszonyat nehez lehet ezt feldolgozni. O is tudja, hogy mindenki eszreveszi rajta a valtozasokat, de ha mar az elejen nem mondta el, akkor en biztos nem kerdezoskodnek, mert az orvosok is azt szoktak tanacsolni, hogy a terapia mellett foglaljak le magukat a betegek ugy, hogy a leheto legkevesebbet gondoljanak a betegsegukre, ne agyaljanak ezen.

Biztos vagyok benne, hogy ezt a fonokotok is tudja, es pont ezert nem firtatja az egeszet, es nagyon is jol cselekszik igy.

2021. ápr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
A tapintatlansag nem humanum. Ha a dolgozo nem probal emlitest tenni diszkreten, az azt jelenti, hogy nem akar rola beszelni.
2021. ápr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!