Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire könnyű nőnek lenni a...

Mennyire könnyű nőnek lenni a 21.században?

Figyelt kérdés
Manapság mennyire könnyű nőnek lenni? Fogalmazást kellene írnom, erről a témáról. Fiú vagyok, így nem igazán tudom. Csak normális válaszokat szeretnék, előre is köszönöm!
2021. ápr. 7. 17:50
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Ezert nem kene soha az eletbe olyan ferfi aki ugy akar nekem gyereket csinalni hogy mellette 8 orat kell dolgoznom😀 nincs az az Isten. Nem vesztem en meg
2021. jún. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%

Te sose fogsz dolgozni,hidd el nekem!

Sőt... Képtelen vagy megnézni egy számodra fontos dolgot,mert 5 percenként már semmi önuralmad,és abbahagyod.

Átlagos Magyar nő vagy.

A felsőbbkategóriások,akiknek agyuk is van szóba se állnak ilyenekkel,mert az igényeik magasabbak.

Tudod...azokkal veszed körül magad akik azt mondják,amit hallani akarsz.

Na én egy idegen vagyok,én nem azt mondom és baromi őszinte vagyok veled.

Ez az érzés nem tetszik.

:)

2021. jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
38%
Hol,ki irt olyat hogy nem tesz semmit a ferfi?
2021. jún. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Leirhattad volna,hogy lusta vagy es kissebbsegi erzeted van.

Ezek a beszolasaid sokat elarulnak :)

2021. jún. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Legkevesbe se vagyok lusta, itthon mindent megcsinalok. Epp ezert nincs kedvem meg 8 orat rohadni egy munkahelyen. Az en szemembe csak az a ferfi aki el tudja tartani a csaladjat, es ha megfeszultok ez akkor is igy fog maradni..😊
2021. jún. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%
És ennek a férfinek semmi dolga otthon? Pl. mindig szerelőt hívtok mindenhez, a legapróbb csöpögő csaphoz is, a fűnyíráshoz kertészt, stb., annyira el tudja tartani a családját? Vagy a teljes állása mellett még kertészkedjen is azért, meg hasonlók, mert az azért férfimunka?
2021. jún. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
33%

Nem kell, csak keressen normalisan.

Es tudjon csapot szerelni...

2021. jún. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%
De milyen alapon álljon neki a teljes munkaidős állása után még csapot szerelni is, és/vagy megszervezni, hogy jöjjön a szerelő, ha te nem vagy hajlandó munkát vállalni, ráadásul azt mondod, hogy mindent megcsinálsz otthon?...
2021. jún. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
0%

Nem feltétlen csak a 8 órás munka létezik,de ahogy látom te tipikusan az a Magyar nő vagy aki mást nem lát a szemüvegén keresztül csak a fosht.

Fordítva működik,nem a levegőt engedi át hanem a fosht.

Olcsó nem vagy,de q igen.

Gondolom Lúisz Vuton táskát hetente kell venni neked,hogy férfinek számítson a férfi.

Semmi célod nincs, a mosással megváltod a világot.

2021. jún. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

28! Azert a csapszereles nem egy olyan dolog amire minden nap szukseg van, ellentetben a mosassal, fozessel😊

29, szerintem neked is jol esne ha hazamennel a munkabol es egy csinos feleseg varna meleg etellel tiszta lakasba, nem kapnad meg estenkent hogy faradt faj a feje😏 csak epp te lusta vagy annyit dolgozni amennyit egy valamire valo ferfinek illene, es a kis gyerekes agyadba ez valahogy nem a te hibad, hanem a noke 🤔 aranyasonak azt neveznem aki otthon van egesz nap es nem csinal hazimunkat. En ettol tavol allok🤗

De nem tudom miert kell belem kotnod, amikor egyaltalan nem fenyeget az a veszely hogy hozzad menjek felesegul, nemhogy ebben az eletben de meg a kovetkezoben sem😂😂

2021. jún. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!