Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagytok itt?

Miért vagytok itt?

Figyelt kérdés

Örülök ennek az oldalnak, vannak előnyei és hátrányai is

Egy kérdésre alig fél nap alatt kapok is választ, vagy reakciót.

Akik itt vagytok és reagáltok, sok kérdésre válaszolva, miért teszitek?

Sok szabadidő? Karantén? Magány?

Tényleg csak annyi hogy megérteni próbálom.

Legyetek őszinték és megnyílóak,ha válaszoltok!

Köszönöm



2021. márc. 18. 13:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok szabadidő (bárcsak ne lenne ennyi) illetve olvasok kérdéseket, válaszokat, informálódóm, rácsodálkozom kinek mi a véleménye és mennyire különböző.
2021. márc. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért válaszolok, mert szeretek segíteni másoknak, illetve tanácsot adni.


Kérdést írni nyilván azért, mert kíváncsi vagyok más emberek véleményére, nézőpontjára.


Igazából magányos is vagyok picit, jó időtöltés és amikor emberek válaszolnak nekem, egy picit azt érzem, fontos vagyok.

2021. márc. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Érdekelnek a beszélgetések, sokszor nagyon humorosak a kérdezők és válaszadók egyaránt (ilyenkor mindig megnevettetnek), sokszor nagyon kedvesek (anyukám beteg, ezzel kapcs feltettem egy kérdést és nagyon kedves, empatikus válaszok érkeztek). Plusz én is szívesen segítek, ha valamiben kompetensnek érzem magam.

Szerintem nem olyan borzasztó a közösség, mint ahogy néhányan leírják. Persze vannak témák, amikben jobb ha óvatos vagy, de ez valoeletben sem más.

Egyszóval, nekem a gyakori egy kedves hely. :)

2021. márc. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
6%
Azért én nem hiszem el hogy itt ezeknek ne lenne jobb dolguk. Még ha panelban is laknak, de ott is kell takarítani, fürdő és wc pucolni. Portalanitas felmosas stb stb.
2021. márc. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha unatkozom, akkor csak olvasgatok.

Ha tudom valamire a választ, válaszolok, hogy segíthessek a kérdezőnek, és másoknak is.

Véleményes kérdéseket nem szoktam feltenni; inkább csak ha valami gondom adódott, legtöbbször informatikai témakörben.

2021. márc. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én például a véleményes kérdéseket jobban szeretem annál, mint amikor valami konkrétumra kérdeznek rá.
2021. márc. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem mondom el a sötét tervem. Azért nem olyan sötét, de nem mondom el.
2021. márc. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én unalomból jöttem olvasgatni vizsgaidőszakban, aztán volt egy-két kérdés amire akartam reagálni, ezért regisztráltam. Most pedig unalmasabb online órákon olvasgatok.
2021. márc. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Unalom leginkább.
2021. márc. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezni nagyon ritkán szoktam, akkor is inkább hobbi/sport és magánéleti dolgok miatt.

Szeretek másoknak segíteni, illetve tanácsot adni, valamint, arra is volt példa, hogy unatkoztam és olvasgatni jöttem ide. Kicsit kellemetlen, de egy-egy felpontozott válaszom után úgy érzem, hogy ha csak kicsit is, de fontos vagyok és számít a véleményem. Sajnos kicsit magányos is vagyok, és az utóbbi időben eléggé ingerszegény napjaim voltak, emiatt is töltöttem itt több időt.

2021. márc. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!