Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 30 éves férfi létemre tengerpa...

30 éves férfi létemre tengerparton homokvárat kezdtem építeni és párom szerint gyerekesen viselkedtem, igaza van?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 9. 12:35
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekesség akkor baj, ha az illető egy komoly szituációt nem képes komolyan kezelni.


Azon kívül meg egy szuper és kreatív dolog, nincs igaza a párodnak.

2021. ápr. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
11%
Gyerekesen viselkedtél szerintem, de ez nem feltétlenül baj. Ez inkább aranyos.
2021. ápr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
97%
A gyerekes viselkedés nem ezt jelenti. Felnőtt is játszhat, a gyerekes viselkedés azt jelenti, ha gyerekként reagál egy felnőtt egy élethelyzetre.
2021. ápr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
13, nem a gyerekes azt is jelenti, hogy azokat csinálja amiket a gyerek. Egyszerű melléknév képzés. De attól még aranyos sztem ha homokozol.
2021. ápr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
13 ,pontosítok, azt IS jelentheti, amit te írtál
2021. ápr. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
61%
Gyerekes az is, aki nem viselkedik komolyan. Nyilván nem egy komoly viselkedés a homokozás. De nincsen ezzel baj, én meg felnőtt létemre számítógépes játékokat nyomok... Ez is komolytalan, hogy ott kardozgatok a figurával, de ez nem baj, nem elítélendő, de ha az lenne, az sem érdekelne.
2021. ápr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Csak akkor zavarna, ha azokhoz a dolgokhoz nem tudnál komolyan hozzáállni amikhez viszont kéne. De ha ez megvan, akkor szuper tulajdonságnak tartom, ha valaki nem veszti el magában a gyereket csak mert elteltek az évek... én beszálltam volna, hogy építsük együtt! 😀😀
2021. ápr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor én is megkaptam a feleségemtől, hogy gyerekesen pancsolok a kádban... Pedig rohadtul nem. Erre bejött és elsüllyesztette a kishajókat :(
2021. ápr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igaza. Én most 30 éves nőként meg folytatom gyerekkoromban elkezdett Barbie-jaim gyűjtését. Ez van. ☺️🌞
2021. ápr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 27 évesen tonnaszámra veszi a 41 éves férjem a tejszeletet, meg a Dörmit. Na bumm...
2021. ápr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!