Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 30 éves férfi létemre tengerpa...

30 éves férfi létemre tengerparton homokvárat kezdtem építeni és párom szerint gyerekesen viselkedtem, igaza van?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 9. 12:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

#18:

Grat, loptál egy Woody Allen idézetet és átírtad. 😏

2021. ápr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Ez arról szól, hogy jajj Istenem, mit fognak szólni ehhez az emberek?


Azért zavarja, mert mások ezt láthatják és nem azt csináltad, amit elvárnak egy felnőttől,meg fognak szólni.



Ezt a gondolkodást utálom! Én felnőt fejjel görkoriztam. Megkaptam, hogy idióta vagyok, ki fognak röhögni. Na és? Örömet okozott! Szarok rá ki mit mondd a hátam mögött!

2021. ápr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
33%

A párod homofób, nem tudja elfogadni, hogy homokos vagy.

:))))

2021. ápr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy nem gond. Mindannyiunkban benne van a gyerek szellem maradéka, és elő kell néha jönnie, mert növeli a kreativitást.
2021. ápr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
21, Köszönöm. Legalább van gógyim, hogy eszembe jusson.
2021. ápr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nem gyerekes, de azt el tudom képzelni, hogy az élet más területein gyerekesen viselkedsz és a párodnál itt pattant el a cérna. Nem látunk bele az életetetekbe, ennyiből nehéz válaszolni.
2021. ápr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

27 éves nőként azzal mulatom az időt a Duna partján, hogy kavicsokból képeket rakok ki.



Művészi véna, alkothatnék mitől lenne éretlenség?


Nagyon buta barátnőd van, ne haragudj

2021. ápr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!