Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik utóbbi 1-2 hónapban...

Akik utóbbi 1-2 hónapban regisztráltatok covid-oltásra, miért nem tettétek meg korábban, és mi volt motivációtok, amiért utóbb mégis rászántátok magatokat?

Figyelt kérdés
Életkort / korosztályt is írhattok, de nem muszáj :-)

2021. ápr. 9. 16:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%

7,9,10-es.

Pontosan ez történik velem is. Én nem szerertném beoltatni magam.

Nyáron elfog tűnni mint tavaly mert kell a pénz a kormánynak és Lölőnek, meghát itt a foci. Ősszel ha lesz is valami az nagyon extrém minimális lesz mert a "kártyát" életben kell tartani (vagy nem) és jönnek a választások. És fel kell mutatni valamit.


A lényeg, hogy van olyan munkatársam aki eddig teljes válszélességgel ellene volt a vakcinának és hogy kivár nyárig és egyik napról a másik oltás párti lett, 30 éves Pfizert kapott. Családja be lett oltva párja Sputnyikot kapott, 1 hét se telt el. Hát igen a foci ereje.

A másik munkatársam is semmi másról nem beszél csak az oltásról. "És hogy az az én érdekem és hogy gondoljam meg, nem játék, DE nem akar rábeszélni én életem...... A két lányom már beoltotta magát...."


A téma mindennap előkerül úgy mint a 7-esnél. (Amúgy voltam covidos)

Megvárom a júniust, júliust.

2021. ápr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

7-es vagyok, nálunk továbbra is az oltás a fő téma. NEm is a vírus, csak felolvassák az adatokat, szörnyülködnek hányan haltak meg, hányan betegeg, majd meghallják mennyi a beoltott és rögtön lenyugodnak.


Majd elindul a ki mikor milyen oltást kap/kapott téma. ÉS tényleg azt érzem, hogy eddig bármennyire is szkeptikusak voltak, rendesen azt érzem, kezdek kiszorulni és ha mindenki be lesz oltva, akkor majd én leszek a közellenség aki még nem oltott.


A poén az, amikor munkatársam arról beszél, hogy az "adatokban" talált olyan számítási hibát ami hónapok óta ott van, meg nem jönnek ki sehogy a számok. Megállapítja, hogy mekkora kamu az egész, majd 5 perc múlva már az oltás fontosságát hajtja.

2021. ápr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

De baráti körben ugyanez.


Senki nem tagadott semmit, de azért reálisan, szkeptikusan álltak a dolgokhoz. Majd munkakörükből kifolyólag megkapták az oltást, onnantól ez a téma, hogy az oltás meg az oltás.


Meg direkt szélsőséges "vannak akik még tagadják a vírust" hergelik egymást, és ha bármennyire is nem értesz valamivel egyet akkor te is vírustagadó vagy.


És innen jön a nyáj effektus, hogy előbb utóbb muszáj ugyanúgy gondolkoznod, ha nem akarsz fekete bárány lenni...

2021. ápr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

És kedves 7-es hogy gondolkozol?

Ha tovább b9ziznak az ismerőseid az oltással akkor megtörsz és beoltatod magad, vagy csak azért se?

11-es vagyok

2021. ápr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!