Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok azokról az...

Mit gondoltok azokról az emberekről, akik nem tudnak köszönni, illetve elköszönni?

Figyelt kérdés
Legyen szó virtuális világban való kommunikációról, vagy a való életben történő beszélgetésről. Illetlennek, neveletlennek gondoljátok őket, vagy nem zavar ez titeket?
2021. ápr. 10. 11:31
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
39%
Bunkó primitív emberek..
2021. ápr. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
41%

Vagy tahó,vagy tényleg a tanyán nőtt fel,ahol se budi,se jó szag,és nem tanult meg civilizáltan élni...

Vagy csak szimplán buta,tudatlan.

2021. ápr. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, mégis mintha természetes dolog kezdene ez lenni. Kifogás hogy pl neten minek köszönni/elköszönni attól akivel az ember beszélget. Nem is értem.
2021. ápr. 10. 11:36
 4/36 anonim ***** válasza:
76%

Nem zavar, szerintem nonverbális módszerekkel is van erre mód.


Van ember aki antiszociális személyiség, és ezért az ilyen dolgok máshogy alakultak ki benne.

Nem csak a bunkóság lehet ennek az oka.

2021. ápr. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem nagyon Idegesitő.

Pont ma történt velem egy ilyen eset, amikor sétáltam, És 4 férfiből 1 Köszönt vissza, amikor rájuk sziasztokoztam.

Ilyenkor mindig úgy csinálok mintha nem hallották volna, de tudod hogy hallották, mert rádnéztek.

Nagyon tuskó dolog.

2021. ápr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
4-es igen ez igaz, de virtuális kommunikációban pl nincsenek nonverbális jelzések.
2021. ápr. 10. 11:40
 7/36 anonim ***** válasza:
85%

Mi a barátaimmal virtuális térben nem sokszor köszönünk el egymástól, mindig csak Köszönünk a beszélgetés elején, És utánna nem nagyon.

Max amikor ott kell hagyni őket valami miatt.

2021. ápr. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Igen utolsó de ha tudod hogy többet aznap már nem fogsz velük beszélgetni akkor elköszönsz, hogy tudják aznap már nem leszel. Sokaknak ez már a luxus kategória.
2021. ápr. 10. 11:46
 9/36 anonim ***** válasza:
58%

Amit eddig senki nem említett, manapság elég nehéz megfelelö módon köszönni!

A régebbi köszönési módok vagy kimennek a divatból (pl. a csókolom - szerencsére!!), vagy túl formálisak (napszaknak megfelelö), vagy a tegezés-magázás kategóraba sorolás miatt (pl hello - szerintem semleges, de sokakat sért) nem tudja, mit is mondjon a másiknak, amivel nem sérti meg.

2021. ápr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon irigylem az életedet, ha az a legnagyobb problémád, hogy cseten nem köszönnek el tőled amikor elmennek aludni :D


Teljesen más az online világ etikája, más az ha emailt írsz, más az ha egy fórum hozzászólást és az is más, ha Messengerben irogatsz valakinek.

2021. ápr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!