Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Illik elköszönni üzenetben?

Illik elköszönni üzenetben?

Figyelt kérdés
Valószínű nem a jó kategóriába írtam, mert nem vagyunk barátok, csak néha szoktunk dumálni. A múltkor például nem köszöntem el, csak egyszer csak nem írtam már. Nem kérdezett semmit, szóval ne úgy képzeljétek el, hogy kérdezett valamit én meg válasz nélkül, szó nélkül leléptem, akkor már nem tudtyunk nagyon miről beszélni, így nem írtam többet. Tegnap megint írtam neki, és még mindig beszélünk, de már kezdünk megint kifogyni a témákból, meg nem akarom zaklatni sem, hogy ma is egész nap irogatok neki. Szóval valahogy abbakéne megint hagyni a beszélgetést, de nem tudom hogyan. Mondjam azt, hogy bocsi dolgom van, mennem kell, majd beszélünk. Szia! vagy csak ne írjak neki egy idő után, ha ő sem ír többet.

2021. márc. 11. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kapcsolatfüggő. Nekem van olyan ismerősöm, akivel szinte mindig ilyen köszönés-beszélgetés-elköszönés stílusban csináljuk, meg olyan is, akivel in medias res írunk egymásnak.
2021. márc. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mi szoktunk köszönni, csak eddig (ezelőtt 1x írogattunk) nem köszöntünk el az előző alkalommal.
2021. márc. 11. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!