Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnál is fennáll ez a dolog?

Másnál is fennáll ez a dolog?

Figyelt kérdés

25N N vagyok.

Lehet furán fogok fogalmazni és nehezen érthető lesz.


Van egy legjobb barátnőm,

10 éve, igazából a középiskolás osztálytársam is egyben, fél évente 1x elkezdtünk nosztalgiázni a suliról, tanárokról, többiekről,ki milyen volt ki milyen lett azóta.

És azt vettem észre magamon,hogy szinte semmire nem emlékszem,az utolsó évet leszámít.

Mindig megkérdezem a barátnőm,baszki te olyan részletekbe tudsz mesélni mintha még mindig iskolába járnánk.


A nosztalgiázás döbbentett rá,hogy nem csak az iskolás éveim úgy kb ami 2019 előtt történt már nem emlékszek rá,hogy akkor mit csináltam,hol voltam,se a középiskolára,se egy nyárra,mintha lyukas lenne az agyam,én most valami betegségben szenvedek?,hogy ennyire vakfoltokban tudok visszagondolni a múltra és az se biztos,hogy pontosak azok a vakfoltok.

Őszintén óvodából 5 dolog rémlik.

Általánosból 8 év alatt 15 mondatott tudnék elmondani róla.


Középiskolából 4 év alatt szinte alig tudnék bármit is elmondani, de olyan részletességgel mint a barátnőm,hogy 10-ben tavasszal a xy elment fodrászhoz dauert kért.

xy órán hintázott a székkel hátra eset, eltört a csatt a hajában és még fingott is egy olyat ami büdös áporodott tojás szagú volt.

Ofőnő kiránduláson sört ivott...stb...


Én miért nem emlékszek dolgokra ?

Semmi trauma nem volt az életében.

Nem én voltam a lúzer a suliban,de nem is voltam menő.



2021. ápr. 11. 05:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A többi választ nem olvastam el, mert sietek, de nálam ez úgy van, hogy ha megkérik, hogy meséljen valamit a múltból, akkor alig emlékszem, de valójában több emlékem van, csak egy csomó hat kell valami emlékeztető, ami előhözza. Szerintem normális.
2021. ápr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek, semmi abnormális nincs benne. Az általános-és középiskolai legjobb barátnőm a rosszul emlékező, én meg a jól emlékező. Ő is csodálkozva kérdezi, hogy én hogy emlékszem ilyenekre, míg ő semmire, de nincs ezen megijedve, csak érdekesnek találja.
2021. júl. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!